Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Opel Şimdi Al Bahar 2021 de öde

Opel, devreye aldığı online araç tanıtımı, randevulu showroom görüşmesi ve eve teslimat gibi hizmetleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uyg...

Opel, devreye aldığı online araç tanıtımı, randevulu showroom görüşmesi ve eve teslimat gibi hizmetleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ve onların tercih ettiği şekilde kesintisiz olarak cevap vererek müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. 
 

Online hizmetlerin yanısıra, çalışanların ve ziyaretçilerin sağlığı ön planda tutularak 91 kriter ve 5 seviyede hijyen önlemleri Bureau Veritas tarafından denetlenen tüm Opel hizmet notkalarında müşterilere pandemi koşullarına uygun ziyaret imkanı da sunuluyor. 


 
Aralık ayında müşterilerine sunduğu sıfır faiz imkanı ve şimdi al baharda öde gibi finansman olanakları ile Opel, iddialı modellerinde heyecan verici kampanyalara imza atıyor. 
 
Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan Opel, Aralık ayında sunduğu avantajlı koşulları müşterilerine görüntülü görüşme, eve teslimat veya e-randevu gibi seçeneklerden hangisini tercih ederlerse o yöntemle keşfetme imkanı tanıyor. 
 
Opel, Aralık ayına özel olarak, tüm Grandland X modellerinde sıfır faiz ile baharda ödeme seçeneği sunuyor. Yine Aralık ayına özel stoklarla sınırlı Grandland X Enjoy Black Edition donanımı ise 317.000TL’den başlayan fiyatlar ile showroomlarda yerini alıyor. 
 
Kasım ayında tanıtılan Yeni Insignia ise lansmana özel 100.000TL kredi için 15 ay, %0 faiz ile Aralık ayında lansmana özel tanıtım fiyatları ile sevenleri ile buluşuyor. 
 
AutoBest ödüllü Corsa’ya Aralık ayında, 50.000TL kredi için 15 ay, %0,89 faiz imkanına ek showroom’lara özel avantajlarla ve 172.900TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. 
 
Teknolojik yenilikleri ve ayrışan özellikleri bünyesinde barındırarak her profile hitap eden teknoloji harikası Corsa segmentinde ikinci sıradaki yerini ve iddiasını koruyor. 
 
Müşteri memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutan Opel’in Aralık ayına özel avantajlı fiyatlarına, sıfır faizli kredi olanaklarına ve iddialı finansman seçeneklerine Opel Türkiye web sitesi’nden erişilebiliyor.

Hiç yorum yok