Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Honda F1 Takımları Türkiye Grand Prix’sine hazır

Formula 1 Dünya Şampiyonası’nda sezonun on dördüncü yarışı olan Türkiye Grand Prix'si 13 - 15 Kasım 2020 tarihlerinde 9 yıllık aranın ar...

Formula 1 Dünya Şampiyonası’nda sezonun on dördüncü yarışı olan Türkiye Grand Prix'si 13 - 15 Kasım 2020 tarihlerinde 9 yıllık aranın ardından İstanbul’da gerçekleşecek. 
 

Formula 1 severlerin merakla beklediği yarış için Türkiye’ye gelen Red Bull Racing Honda ve Scuderia Alpha Tauri Honda takımlarının pilotları, İstanbul sokaklarında yaptıkları video ve fotoğraf çekimleri ile Formula 1 heyecanını yarış öncesinde herkese yaşattı.


 
 Türkiye Grand Prix’sinde takımlarına puan kazandırmak için kıyasıya mücadele edecek olan Honda Formula 1 takımlarının pilotları, yarış öncesinde İstanbul’da yapılan çekimler ile Formula 1 heyecanını İstanbul caddelerine taşıdı. 
 
 İstanbul’da yaşayan Formula 1 severler için büyük bir heyecan yaratan Honda Formula 1 takımlarının fotoğraf çekimleri İstanbul’un tarihi bölgelerinde gerçekleşti. 
 
İstanbul Valiliği tarafından seyircisiz olarak düzenlenme kararı alınmasının ardından Formula 1 heyecanını tribünlerde yaşayamayacak olanlar, Honda takımlarının pilotlarını yakından görmenin mutluluğunu yaşadı.

Hiç yorum yok