Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ayda 1000 TL Taksitle Suzuki V-Strom

Motosiklet dünyasının efsanevi markası Suzuki, yazın keyfini özgürce çıkarmak isteyenlere özel Temmuz ayında da alım avantajlarını kullanıc...

Motosiklet dünyasının efsanevi markası Suzuki, yazın keyfini özgürce çıkarmak isteyenlere özel Temmuz ayında da alım avantajlarını kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. 


Bu kapsamda ay boyunca geçerli olacak uygulamayla maceraseverler, V-Strom 250 modeline ayda 1000 TL tutarındaki taksit avantajıyla sahip olabiliyorlar. Şehrin keyfini dolu dolu çıkarmak isteyenlerin tercihi Burgman 200 ise 34 bin 900 TL’den başlayan özel fiyatıyla satışa sunuluyor. Ayrıca motosiklet tutkunları Burgman 200 alımlarında; 20 bin TL için 12 ay vadeli sıfır faizli kredi fırsatından ay boyunca yararlanabiliyorlar. Suzuki, motosiklet tutkunlarına Temmuz ayında da en avantajlı alım seçeneklerini sunuyor. 

Yazın keyifini özgürce çıkarmak isteyenler, 15 bin TL 15 ay sıfır faiz avantajı kapsamında, ayda 1000 TL tutarındaki taksitlerle maceranın başlangıç noktası olan V-Strom 250 modeline sahip olabiliyorlar. 

43 bin 900 TL tutarındaki özel fiyatla satışa sunulacak olan Suzuki V-Strom 250, efsanevi V-Strom gaga tasarımı, 250 cc’lik Euro 4 motoru, çok işlevli renkli LCD gösterge paneli ve uzun yolculuklarda konfor sağlayan sürüş tasarımıyla macera tutkunlarının ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap veriyor. 

Şehir hayatını iki teker üstünde özgürce yaşamak isteyenlerin gözdesi Burgman 200 modeli ise Temmuz ayı boyunca 34 bin 900 TL’den başlayan özel fiyatıyla kullanıcılara sunuluyor. 

Ayrıca motosiklet tutkunları Burgman 200 alımlarında; 20 bin TL için 12 ay vadeli sıfır faizli kredi fırsatından da ay boyunca yararlanabiliyorlar. 

Ergonomik tasarımıyla rakiplerinden sıyrılan Burgman 200, çok fonksiyonlu göstergeleri, ön ve arka disk frenleri, opsiyonel ABS seçeneği, geniş sele altı saklama bölgesi ve iki farklı renk seçeneğiyle motosiklet severlerle buluşuyor.

Hiç yorum yok