Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SsangYong’dan yıl sonu fırsatı

Türkiye distribütörlüğünü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret’in yürüttüğü Güney Koreli 4×4 uzmanı  SsangYong, Pick-Up segmenti olan Mus...

Türkiye distribütörlüğünü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret’in yürüttüğü Güney Koreli 4×4 uzmanı SsangYong, Pick-Up segmenti olan Musso Grand modeliyle yeni yıla çok özel bir Pick-Up sahibi olarak girmenizi sağlayacak iddialı bir kampanya sunuyor.


Pick-Up SUV konseptiyle oldukça dikkat çeken Musso Grand’a 90 bin ₺, 24 ay yüzde 0 faiz fırsatıyla kolayca sahip olmak mümkün Türkiye’ye iddialı giriş yapan Musso Grand, sınıfında zirveye oynuyor. 

SsangYong, yeni yıla Musso Grand sahibi olarak girmek isteyenler için çok özel bir kampanya başlattı. 

Kampanya ile 90 bin ₺, 24 ay yüzde 0 faiz fırsatıyla Musso Grand’a sahip olmak mümkün. Musso Grand cesur, güçlü ve kaslı görünümünün altında kullanıcısına güvenlik, konfor ve performansı birlikte sunuyor. 

SUV konforunda Pick- Up Hemen her detayı ancak SUV’larla kıyaslanacak kadar iddialı Musso Grand hemen göze çarpan radyatör ızgarası, merkezden uzanan krom çizgisi ile belirgin bir kimlik oluştururken, ön ve yan kas çizgileri ile rakiplerinden hemen ayrılıyor. 

Hacimli yan karakter çizgisi sağlam, dengeli, estetik ve dinamik bir kişiliği ortaya çıkarıyor. Kaliteli malzeme ve işçiliğin kullanıldığı sürücü kabini, ferah ve ergonomik bir kullanım sunuyor. 

Geniş arka koltuk mesafesi, kabin içi geniş ve kullanışlı cepler, uzun yolculuklarda yorgunluğu azaltmak için dizayn edilmiş rahat koltuklar, akıllı anahtar, üst düzey hoparlör ekipmanları yüksek kaliteli ses çıkışı sağlıyor ayrıca 8’ multimedya ekranı ile Musso Grand kullanıcılarına konforlu ve keyifli bir seyahat vadediyor. 

SsangYong’da can güvenliği opsiyon değildir 

Musso Grand’ın gövdesi yüzde 79,2 oranında yüksek gergili 4 katmanlı şasiye sahip. 

Otomobil endüstrisinin ilk 1,5 GPa* ultra yüksek gergili çeliği ile üretilen Pick-Up’ı olmasıyla birlikte Musso Grand, Rexton G4 ile aynı kasa yapısını, teknolojiyi ve donanım zenginliğini paylaşıyor. Böylece kabin içindeki emniyetli alan tıpkı konfor özellikleri gibi en üst seviyede tutuluyor. 

Ayrıca Musso Grand, yüzde 70,8 artikülasyon ses indeksi ile geçmiş versiyonları ve rakipleri arasında yapılan karşılaştırmalarda sessiz bir sürüş konusunda da ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor. 

Tüm bunlar göz önüne alındığında, Musso Grand kullanıcılarına dört katmanlı mükemmel çelik gövde içinde olağanüstü sessizlik ve son derecede güvenli bir sürüş sağlıyor. 

 Ergonomik koltuklar, arka koltukların 27 derece açısı ile geniş diz mesafesi, Musso Grand’ın gövdesi yüzde 79,2 oranında yüksek gergili 4 katmanlı çelik şasiye sahip, SUV konforunda, ön ve arka süspansiyonu (Ön; çift salıncaklı helezon yaylı süspansiyon, Arka; dinamik 5 nokta bağlantılı süspansiyon) 

Start Stop / Akıllı Anahtar – Anahtarsız Giriş, 8’ dokunmatik Multimedya sistemi, Apple Car Play/ Google Android Auto, Aktif ve pasif güvenlik sistemleri (ESP, ARP, HSA, HDC, EBD, ESS vs) Arka bagaj havuzu kaplaması (standart) 1855 mm yerden yükseklik, Pet davlumbaz, Metalik renk boya için fiyat farkı yok,

Hiç yorum yok