Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Otomobil ve motosiklet tutkunlarını buluşturan V Weekend Motoring başlıyor

Yağmur ve soğuk havalarınöncesinde tüm aile için keyifli bir haftasonu vaat eden V Weekend Motoring’in ikincisi, 27-28-29 Eylül’de gerçekle...

Yağmur ve soğuk havalarınöncesinde tüm aile için keyifli bir haftasonu vaat eden V Weekend Motoring’in ikincisi, 27-28-29 Eylül’de gerçekleştirilecek.
Ziyaretçiler, özel gösterilerle eğlenceli vakit geçirmenin ötesinde merak ettikleri en yeni otomobil ve motosikletleri görüp kullanabilecekler. 

Türkiye’nin tek otomobil merkezi olan Intercity İstanbul Park’ın gerçekleştireceği V Weekend Motoring’in ikincisi yine otomobil ve motosiklet şenliğine dönüşecek. 

En yenilerin yanı sıra yollarda görmeye pek alışık olmadığımız araçların buluşma merkezi haline gelen festival, 2018 yılında iki günde 50 bine yakın kişiyi misafir etmişti. 

Bu yıl V Weekend Motoring, klasik otomobillerden birbirinden ilginç ve heyecanlı şovlara kadar pek çok eğlenceli etkinlikleriçerecek. 72 otomobil ve motosiklet markasının yer alacağı festivalde birçok aksesuar ve modifiye ekipmanları firması da ürünlerini sergileyip satıyor olacak. 

Marka standlarında en yeni modelleri yakından görebilmenin ötesinde onlarla deneme sürüşü de yapabilecek olan ziyaretçilerin aileleri için özel çocuk alanları ile sokak lezzetleri de olacak. 

 Tüm aileyi eğlendirecek şovların başındaysa, 2006 yılında yüzde 100 Türk sermayesi ve emeğiyle Akhisar’da kurulan Türkiye Sirki geliyor. 13 yıldır kapalı gişe gösteriler yapan Türkiye Sirki, bugüne kadar 10 milyondan fazla izleyiciye ulaştı. 

Türkiye’nin ilk hayvansız sirki,3 gün boyunca günde üç gösteriyle festival ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak. Pendik Metro istasyonundan ücretsiz ulaşım imkanı ve İETT’nin düzenli seferlerinin olacağı V Weekend Motoring Festivali’ne girişler de ücretsiz olacak.  

Vural Ak: “Otomotiv sanayiinin motivasyona ihtiyacı var” 
Yılın son çeyreğine girerken otomotiv sektöründe toparlanma emarelerinin görülmeye başlandığını belirten Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, “Türk otomotiv pazarı 2019 yılında çok zor süreçlerden geçiyor ve hem tüketici hem de markalar tarafında motivasyona ihtiyaç duyuluyor.

Bunu sağlamak üzere Türkiye’de otomobil ve motosiklete olan merakı bir kültüre dönüştürme çabamız, geçen yıl gerçekleştirdiğimiz V Weekend Motoring Festival ile ilk meyvelerini vermişti. 

Festivalimize katılan tüm markalar, ürünlerini müşterileriyle buluşturmanın yanı sıra deneme sürüşü yapılabilmesinin sağladığı farkı görmüş ve bizlere teşekkür etmişlerdi. 

Bu yıl hem katılımcı markalar hem etkinlikler hem de beklenen ziyaretçi sayısında iki katı büyük bir festivale imza atacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. 

Hedefimiz, 100 binin üzerinde otomobil ve motosiklet meraklısıziyaretçilerimize ve ailelerine güzel bir haftasonu sunabilmek” dedi.  

V Weekend Motoring’de neler olacak? 

• Otomobil ve Motosiklet markalarının tanıtım stand alanları • Motorsporları takımları ve yarış araçlarının sergileri • Otomobil, motosiklet ve off-road kulüp stantları ve gösterileri • Drift ve Akrobasi Gösterileri • Yeni teknolojiler alanı ve otonom araç gösterileri 

• Sürüş simülatörleri ve e-gaming alanları • Ürün, ekipman, tuning aksesuarları satış ve tanıtım stantları • Sponsor markaların tanıtım stantları • Çocuk ve ailelere özel eğlence alanları • Gün boyu müzik ve DJ performansları 

• Yiyecek ve içecek alanları • Hayvansız eğlendiren Türkiye Sirki’nin “Mucizeler Sirki” gösterisi • Otomobil ve motosiklet markalarının deneme sürüşü etkinlikleri • Otomobil ve motosiklet markalarının çekilişle co-drive sürüş etkinlikleri • Tech Drone League – drone yarışları ve deneyim alanları 

V Weekend Motoring’e katılacak markalar: 

Honda (otomobil + motosiklet), Toyota, Lexus, Peugeot, Citroen, DS, Opel, Ford, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Ferrari, Maserati, BMW, Mini, Jaguar, Land Rover, Renault, Dacia, Mazda, Mercedes-Benz (Mengerler), Mitsubishi, Nissan, Lotus, Yamaha, Harley-Davidson, Renault Trucks, KTM, Husqvarna, GB Motorbike, Bunker Custom, Bajaj, Kanuni, Lifan, Yuki Motor, GAZ Gazelle, Mondial, CF Moto, Zontes, Kymco, Volta, City Coco, Özen Motor, Teferruat Motor, Pilsan Oyuncak, Power FM, Vakkorama, Onuk Engineering, Petronas, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Müdürlüğü, Iveco, Massey Ferguson, Tech Drone League, Yildiz Teknik Üniversitesi, GP bisiklet, 30 dan fazla marka ile 4x4 Dünyasi Off-Road Komunitesi, e-racing academy, Hayvansız Türkiye Sirki Mucizeler Sirki Gösterisi, Avitas, BMC, Plugginn, Okcu Automotive, Coca Cola, Eforsim, Jantmax, Aktepe Sound, Puma, Anlas Lastik, İstanbul Teknik Üniversitesi

Hiç yorum yok