Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Tüm Opel Modellerinde %0 Faizli Kredi ve ÖTV İndirimi

Alman otomobil üreticisi Opel, Ağustos boyunca başta Crossland X olmak üzere tüm modellerinde %0 faizli kredi teklifi ve ÖTV indirimi sunuy...

Alman otomobil üreticisi Opel, Ağustos boyunca başta Crossland X olmak üzere tüm modellerinde %0 faizli kredi teklifi ve ÖTV indirimi sunuyor. 
Crossland X modelinde 136 bin 600 TL’den başlayan fiyatlar bu ayın öne çıkan teklifi olarak dikkat çekiyor. 

Marka, Opel sahibi olmayı arzulayan müşterilerine Ağustos boyunca geçerli ÖTV desteğini sıfır faiz seçeneği ile birlikte sağlıyor. 


Opel’in Euro NCAP tarafından sınıfının en güvenlisi seçilen modeli Crossland X’te hurda indirimleriyle birlikte 136 bin 600 TL başlangıç fiyatı Ağustos’un öne çıkan tekliflerinden biri. 

Opel marka SUV sahibi olmayı arzulayan Opel severler Crossland X, Grandland X ve Mokka X’e 45 bin TL, 15 ay, %0 faizli kredi seçeneği ile sahip olabilecekler. 

Opel’in hafif ticari segmentine binek araç özellikleriyle yeni bir soluk getiren yeni Combo modelinde de 45 bin TL’ye 15 ay, %0 faizli kredi mevcut. 

Opel müşterileri Combo’ya PSA Finans ayrıcalığı ile araç tutarının %100'üne kadar kredi kullanabilecekler. Combo’nun Ağustos ayına özel hurda indirimli başlangıç fiyatı ise 108 bin 580 TL olarak açıklandı. 

Hurda destekli diğer Opel modellerinden Corsa, Astra Sedan ve Astra HB’de fiyatlar sırasıyla 83 bin 400 TL, 95 bin 900 TL ve 142 bin 600 TL’den başlıyor. Bu modellerde kredi teklifi ise 30 bin TL’ye 15 ay, %0 faizle sunuluyor.

Hiç yorum yok