Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Opel Combo İstediğiniz Anda İstediğiniz Yere Getiriiliyor

Opel yeni hayata geçirdiği proje ile yeni Combo hakkında detaylı bilgi almak ve test sürüşü gerçekleştirmek isteyen müşterilerini yerinde z...

Opel yeni hayata geçirdiği proje ile yeni Combo hakkında detaylı bilgi almak ve test sürüşü gerçekleştirmek isteyen müşterilerini yerinde ziyaret ediyor ve Combo meraklılarına zaman kazandırmayı hedefliyor. 
Opel.com.tr resmi web sitesi üzerinden iletişim formu doldurarak talep bırakılan sistemde, en yakın yetkili satış temsilcisine yönlendirme sağlanıyor. Ardından talep edilen adres ve tarih için randevu belirleniyor, ziyaret ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. 

Alman otomobil üreticisi bu proje ile, başta KOBİ’ler olmak üzere günlük yaşamında kısıtlı zamanı olanlara bir kolaylık sağlamayı hedefliyor. 

 Proje hakkında açıklamada bulunan Opel Türkiye Genel Müdürü Çağrı Öztaş, “Opel severlerin ‘Alman Yol Arkadaşı’ olma hedefimiz doğrultusundaki çalışmalarımıza bir yenisini eklemekten mutluluk duyuyoruz.

 İstediğin anda istediğin yerde projesi ile yeni Combo modelimizi merak edenlerin kapısına getireceğiz ve bu modelimizi Her Günün Kahramanı yapan tüm özellikleriyle yerinde tanıştıracağız” dedi.

Hiç yorum yok