Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

2020 model Hyundai i10’un İlk Çizimlerini Paylaşıldı

Hyundai,A segmentindeki modeli i10’un seri üretim öncesi ilk çizimlerini paylaştı.  Yeni i10 , yerini alacağı modelden daha k...

Hyundai,A segmentindeki modeli i10’un seri üretim öncesi ilk çizimlerini paylaştı. 
Yeni i10, yerini alacağı modelden daha konforlu ve daha sportif olarak öne çıkıyor. Aracın dünya lansmanı, Eylül ayında Frankfurt Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirilecek. 

 

Hyundai, Yeni i10(2020 model) un tasarımını gözler önüne seren ilk çizimi nihayet paylaştı. 


Gelecek ay 2019 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda (IAA) dünya lansmanı gerçekleştirilecek olan Yeni i10, yumuşak yüzeyler ve keskin çizgiler arasındaki kontrastı daha dinamik bir tasarımla vurguluyor. 

2020 model hyundai i10 izmitte üretilecek

Yepyeni modelin boyutları, yerini aldığı modele göre artmış durumda. Genişliği, yüksekliği ve lastik ebatları büyüyen otomobil, A segmentinin sınırlarını zorlayarak kendinden büyük işlere imzasını atıyor. Hyundai’nin İzmit fabrikasında üretilerek 45’ten fazla ülkeye ihraç edilecek 

Yeni i10, geniş ön ızgarası, yeni farları, tamponu ve aerodinamiği iyileştiren üçgen hava açıklıklarıyla oldukça sportif bir karaktere sahip. X şeklindeki yeni C sütunu, aracı tanımlarken, ayrıca bu modelin en önemli tasarım özelliği olarak da öne çıkıyor.

Aracın birçok noktasında kullanılanbu üçgen tasarım dili, aslında modelin genişliğini ve dört köşedeki tekerleklerin pozisyonunu da vurguluyor. Segmentinde lider olmak üzere yola çıkan Yeni i10, bir dizi yeni Connected Car ve güvenlik özelliğine de sahip olacak. 

Blue Link®, Apple Car Play, Android Auto, kablosuz akıllı telefon şarjı ve arka görüş kamerası gibi donanımlarıyla kendinden daha üst segmentteki modellere de göz dağı vermiş oluyor. Bunlara ek olarak,Yeni i10 sınıfındaki en kapsamlı güvenlik paketlerinden birine de sahip. 

İleri Çarpışma Önleme Yardımı, sadece araç içindekileri değil aynı zamanda aracın önündeki yayaları tespit etmek için de ön radar sensörünü kullanıyor. Araç ayrıca, standart olarak Sürücü Dikkat Uyarısı ve Şerit Takip Asistanı ile donatılmış.

Hiç yorum yok