Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Kingston Moğol Rallisi Heyecanına Ortak Oluyor

Yardım amaçlı çıkılan 10.000 mil uzunluğundaki ralli macerası Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehrinden Rusya’da bulunan Ulan-Ude’ye kadar uzanıyo...

Yardım amaçlı çıkılan 10.000 mil uzunluğundaki ralli macerası Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehrinden Rusya’da bulunan Ulan-Ude’ye kadar uzanıyor. 


Kingston bu macerada Team No Reservations’ı destekliyor ve ralliyi her noktada takip ediyor. Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Technology Company, Inc., 2019 Moğol Rallisi’ne katılan Team No Reservations’a sponsor oluyor. 

Kingston; Dan, Chey ve Pete’in Cool Earth ve CORE (Children of Restaurant Employees - Restoran Çalışanlarının Çocukları) adlı iki önemli hayır kurumuna para toplamak için kıtaları aşma mücadelesine sponsor oluyor. 

Kar amacı gütmeyen Cool Earth, ormanların yok edilmesini ve ilkim değişikliğini engellemek için yağmur ormanı kuruluşlarıyla birlikte çalışıyor. 

ABD yasalarına göre vergiden muaf bir hayır kurumu olan CORE ise gida sektöründe zor şartlarda çalışan insanların çocuklarına ve ailelerine destek oluyor. 

Dünyanın en büyük motor sporları macerası olan Moğol Rallisi 23 Temmuz’da Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’ta başladı. Ralliye katılan 300’den fazla araç; iki kıta, 20 ülke ve yedi saat dilimini aşıp dünyanın üçte biri kadar yolu hiçbir yardım ve hazır rota olmadan gitmeye çalışacak. 

Katılımcıların yarışı bitirebileceklerinin bir garantisi yok. Yarışmacılar dağlar, stepler ve çöller arasında uzanan 10.000 mil uzunluğundaki zorlu yollarda veya hiç yol olmayan yerlerde 1000 cc’lik küçücük arabalarla ilerleyecek, yolda yüzlerce insan ve toplulukla tanışacak. 

Yakın zaman önce hayatını kaybeden Anthony Bourdain’e saygı amacıyla yarışa katılan Team No Reservations üyeleri ise 1,1 litre motora sahip Fiat Panda model arabalarıyla Prag’tan Ulan-Ude’ye doğru yola çıkacak.

 Kingston, Team No Reservations’ın arabayı satın almasına destek olmanın yanı sıra; Canvas bellek kartları, Dayanıklı microSD kartlar, UV500 SSD’ler, DT Bolt Duo ve yüksek hızlı kart okuyucular tedarik ediyor. 

Kingston’ın tüm ürün çözümleri ekibin karşılaşacağı zorlu koşullara göre üretiliyor ve test ediliyor. Team No Reservations, uzun yolculuklarında fotoğraf ve videolar paylaşmak için Kingston ürünlerinden yararlanacak.

 “Kingston’ın desteğinden ve çalışanlarının gösterdiği ilgiden çok memnunuz.” diyen Team No Reservations ekip üyesi Peter Pham, sözlerini şöyle sürdürüyor: “İçerik üreticileri olarak, dayanıklık ve güvenilirlikte ilk tercih olan Kingston ürünlerini kullanmak için sabırsızlanıyoruz. 

Yolda karşılaşacağımız zorlu ve alışılmadık koşullarda çok işimize yarayacaklar.” “Cool Earth ve CORE’a destek amacıyla maceraya atılan Team No Reservations’a destek olma kararının vermek bizim için zor olmadı.” diyen Kingston Pazarlama Direktörü Craig Tilmont, şunları kaydediyor:

 “Moğol Rallisi ve Team No Reservations’ın sahip olduğu ruh, Kingston’ın birlikte yaşadığımız ve dünyanın her yerindeki insanlara destek olma hedefine uyuyor. 


‘Kingston Her Yerde’ diyerek kullanıcılarımızı dünyayı görmek için çıktığı tüm maceralarda yanlarına Kingston çözümlerini almaya davet ediyoruz. 

Bu cesur maceracıları, insanlara yardım etmek için gösterdikleri kararlıktan dolayı tebrik ediyoruz. Onlara bu yolda destek olmaktan da gurur duyuyoruz.”

Hiç yorum yok