Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Hyundai Motor Grubu Ar-Ge Yatırımlarını Artırıyor.

Hyundai, çeşitli pazar dinamiklerine göre araç geliştirmeye ağırlık veriyor.  Yeni Ar-Ge Merkezi, mimariden sanata kadar birçok alandan esi...

Hyundai, çeşitli pazar dinamiklerine göre araç geliştirmeye ağırlık veriyor.  Yeni Ar-Ge Merkezi, mimariden sanata kadar birçok alandan esinlenecek. 

 Ayrıca, kurulacak sanal araç geliştirme grubuyla tüm süreçler hızlandırılacak. Hyundai Motor Grubu, Ar-Ge organizasyonlarında ve araç gelişim süreçlerinde bir dizi kapsamlı değişiklik başlattı. 

Gelecekteki modellerinin kalitesini zirveye taşımak ve hızla değişen mobiliteye daha fazla yanıt vermek adına mevcut Ar-Ge operasyonlarını genişleten Hyundai, müşteri gereksinimlerine de daha fazla odaklanacak. 

Ayrıca, bu yeni sistemle birlikte verimlilik ve maliyet optimizasyonu için karar alma ve geliştirme süreçlerini de kolaylaştıracak. 

Mimariye Dayalı Ar-Ge Sistemi kapsamında, markanın Kore'deki Ar-Ge bölümü daha yüksek verimlilik ve aynı zamanda küresel pazarlarda müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için bir dizi standart proses değişikliği gerçekleştirecek. 

Kurulacak yeni çatı sayesinde, motor performansları, parça paylaşımı, tedarik, üretim ve hatta geliştirme aşamasından itibaren birçok faktör aynı anda planlanacak. 

Bununla beraber pazarların taleplerine göre şasi, gövde, araç elektroniği ve güç aktarma sistemleri, modülerleştirme ve tasarımlar da tamamen yüksek teknoloji mühendislik ışığında şekillendirilecek. 

Proje Yönetimi teknolojisi birimi de marka ve modele göre kendi araç segmentinde çalışacak ve bu sayede grup markaları arasındaki farklılığı güçlendirecek. 

Sanal Araç Geliştirme Grubu ise çeşitli modellemeleri ve simülasyon metodlarını kullanarak genel araç gelişimini hızlandıracak. Ar-Ge yatırımlarına ağırlık verdiği 2000 yılından bu yana kendini sürekli olarak geliştiren Hyundai’nin dünya üzerinde 6 farklı Ar-Ge Teknik Merkezi bulunuyor.

Hiç yorum yok