Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Opel’den Alman Usulü Kredi fırsatı

opel haziran kampanyasında şimdi al sonbaharda öde fırsatı sunuyor Alman otomobil üreticisi Opel, Haziran ayı boyunca müşterile...

opel haziran kampanyasında şimdi al sonbaharda öde fırsatı sunuyorAlman otomobil üreticisi Opel, Haziran ayı boyunca müşterilerine cazip kredi imkanlarıyla birlikte ödemelerini sonbahara erteleme fırsatı sunuyor. 

Alman otomobil üreticisi Opel, PSA Finans ile işbirliğini duyurmasının ardından açıkladığı ilk finansman kampanyası ile otomobilseverlerin hayallerindeki Opel’e hemen sahip olabilmesini sağlayacak. 

Haziran boyunca tüm Opel modellerinde yüzde 0’dan başlayan uygun faizli kredi imkanları Eylül ayına kadar taksit erteleme seçeneğiyle sunuluyor. 

Ayrıca, ay boyunca showroomlarında ÖTV Indirimine ek, sadece bayram süresince geçerli özel alım koşulları da sunan marka, Opel sahibi olmayı arzulayan müşterilerine çifte bayram yaşatacak. 

Alman otomobil üreticisinin yoğun ilgi gören SUV modelleri, Grandland X, Crossland X ve Mokka X’te 70 bin TL, 18 ay, yüzde 0.99 faizli kredi seçeneği Opel’in bu ay için öne çıkan finansman kampanyalarından yalnızca biri. 

Açıklanan özel indirimlerle birlikte Grandland X’te fiyatlar 174 bin 400 TL’den, Crossland X’te 149 bin 300 TL’den, Mokka X’te ise 163 bin 500 TL’den başlıyor. 

Markanın “Her günün kahramanı” olarak adlandırdığı, kullanıcısının hem günlük hem de iş ihtiyaçlarını kusursuz şekilde karşılayan yeni Combo modeline 36 bin TL’ye 12 ay, faizsiz kredi ile sahip olunabilirken, buna ek 5 bin TL indirim de bulunuyor. 

Yeni Opel Combo’nun başlangıç fiyatı ise 119 bin 900 TL olarak açıklandı. Opel, Insignia’da ise dev bir finansman seçeneği sunuyor. 

Markanın amiral gemisinin konforunu yaşamak isteyen Opel severler tam 100 bin TL’lik krediden 12 ay, yüzde 0,99 faiz ile yararlanabilecekler. Insignia’da güçlü ve verimli 1.6 litre 136 hp Dizel motor seçeneğinin başlangıç fiyatı 237 bin 300 TL.

Hiç yorum yok