Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ds Desıgn Studıo, Révélatıons’da Benzersiz Tasarımlarını Sergiledi

DS , 1955 yılında olduğu gibi 2019 yılında da Paris'teki Grand Palais anıtının merkezinde bir sanat eseri gibi sergilendi. ...

DS, 1955 yılında olduğu gibi 2019 yılında da Paris'teki Grand Palais anıtının merkezinde bir sanat eseri gibi sergilendi.


Orijinal DS’in tanıtımındantam 60 yıl sonra DS markası, Révélations sergisi çerçevesinde bu sembolik alana DS X E-TENSE ile geri döndü.

Uluslararası el sanatları ve çağdaş yaratıcılık bienaliRévélations, 33 ülkeden 450 sanatçıya ve tarihinde ilk kez bir otomobil markasınaev sahipliği yaptı. 

Etkinliğe gelen ziyaretçiler, DS Design Studio tarafından tasarlanan ve Fransız el sanatları kalitesini gözler önüne seren DS X E-TENSE’i yakından inceleme fırsatı buldular. 

DS döşeme uzmanları ise, el sanatıve malzeme kalitesi konusundaki uzmanlık ve tutkularını gelen misafirler ile paylaşma fırsatı buldular. Etkinliğin resmiulaşım sponsoru olan DS Automobiles, katılımcılarıntransferini yüksekteknoloji ikonu DS 3 CROSSBACK otomobiller ile sağladı. 

Révélations sergisinin yenisiyle Paris; sanat ve yaratıcılık mesleklerinin dünya merkezi konumundaydı. Bu çerçevede Grand Palais,el sanatları ustalarının, üreticilerin, sanat galerilerinin, üst düzey markaların, vakıfların, kurumların,esnafların, koleksiyonerlerin ve profesyonellerin bir araya geldiği çok değerli bir buluşma noktası oldu. 

Etkinliğe 33 ülkeden 450 küratör katılırken DSetkinliğetarihinde katılanilk otomobil markası oldu. DS,sergilediği DS X E-TENSE ile, 2035 yılında bir lüks otomobilin neye benzeyeceği konusunda markanın vizyonunu ortaya koydu. 

Bu rüya otomobil, örgülü deri veya Maison Lemarié stüdyosunun zarif tüylü kumaşları dahil olmak üzere benzersiz uygulamalarıyla Fransız el sanatlarını ve Fransız lüksünü gözler önüne seriyor. 

Etkinliğe katılan DS Design Studio döşeme uzmanları, ziyaretçilere yeni nesil her bir DS otomobilinde uygulanan el sanatlarının detayları ve kullanılan malzemelerin kalitesi hakkında bilgi paylaşımında bulundu. 

En iyiye ulaşma, detaya gösterilen özen, asil malzemeler, zarafet ve Fransız lüksü. Bu terimler, Fransız lüksünü ve ileri teknolojiyibir arada kullanarak otomotiv sektörüne üst seviye otomobiller kazandırmayı hedefleyen DS markasını yansıtıyor.

Hiç yorum yok