Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ds Automobıles Parıs Fashıon Week İle İşbirliği Yapıyor

DS Automobiles, Paris Fashion Week® ve Haute Couture organizasyonları çerçevesinde Haute Couture ve Moda Federasyonu ile işbirliği yaptığın...

DS Automobiles, Paris Fashion Week® ve Haute Couture organizasyonları çerçevesinde Haute Couture ve Moda Federasyonu ile işbirliği yaptığını açıkladı.


DS Automobiles ve moda endüstrisi, tasarım ve malzeme kalitesi konularında aynı tutkuyu paylaşıyor. 

DS Automobiles, 18 Haziran'dan itibaren Paris Fashion Week®logolu 25 adetlik DS 7 CROSSBACK SUV filosu ilemodanın başkentinde gazetecilere, sosyal medya fenomenlerine ve yetenek sahibi kişilereeşlik edecek.

Bu işbirliği daha sonra Eylül ayındaki Haute Couture ve Women's Fashion Week ile devam edecek. DS Automobiles’in kadınlarınınve erkeklerinin modaile arasında güçlü bir bağ bulunuyor.

Alışılmışı sorgulama, sürpriz yapma, deneme yapma ve icat etme gibi çalışma yöntemleri dışında aynı zamanda yeni malzemeler kullanılması, yaratıcılık dünyasında her zaman yankı buluyor. 

Rüya Otomobili DS X E-TENSE kokpitindeki renkli tüylerin ortaya çıkmasınısağlayan araştırma; benzersiz DS inci dikişlerinin üretimi; Guillochage Clous de Paris’nin detaylarının tasarımı ve DS 7 CROSSBACK'in kumanda düğmelerindeki kristal kullanımı moda dünyasıyla ortak nokta olarak dikkat çeken önemli kreasyonlar ve tasarımcıları gelenek, tarz, deneyim ve inovasyonla birbirine bağlıyor.

“2015 yılında DS markasının kuruluşundan bu yana, kreasyonumuza şekil verirken özgün yaratıcılığımızı ön plana çıkartmak için bir Haute Couture firması gibi çalışıyoruz.” diyerek değerlendirmesine başlayan DS Automobiles CEO’su Yves Bonnefont şöyle devam etti:

“Meilleurs Ouvriers de France, DS 3 CROSSBACK ve DS 7 CROSSBACK modellerinin en asil malzemelerini belirledi. Bugün otomotiv pazarında olmayan çözümler üreterek güçlü yenilikçi fikirler ürettiler. 

Bu nedenle bir sonraki Paris Fashion Week® program çerçevesinde Haute Couture ve Moda Federayonuile birlikte çalışmaktan dolayı son derece mutluyuz. Sürecin en başından bu yana yaptığımız gibi deneyimlerimizi en seçkin Fransız şirketleriyle paylaşmak için iyi bir fırsat olacak.” 

Bu işbirliği; yeni dinamik yapıyı güçlendirirken Haute Couture ve Moda Federasyonutarafından uygulanan ve Paris Fashion Week®süresince ekolojik meselelere daha özenli yaklaşmaya dikkat çeken önlemleri pekiştiriyor. DS, tüm ürün gamını şimdiden E-TENSE imzasıyla elektriklendiriyor. 

DS 3 CROSSBACK E-TENSE markanın ilk % 100 elektrikli modeli olarak öne çıkarken, 300 HP gücündeki şarj edilebilir hibrit sistemiyle 58 km sıfır emisyonlu elektrikli sürüş menzili sunan DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 yeni WLTP döngüsüne göre kilometrede 31 gram CO2emisyonu değerine imza atıyor. DS, 2025 yılından başlayarak yeni modellerini sadece elektrikli çözümlerle satışa sunacak.

Hiç yorum yok