Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BP’de kartsız işleme özel 60 TL’ye varan puan kampanyası

BP Club’da kartsız işlem dönemi başlıyor, üstelik BP Club üyelerine kazandırdıkça kazandırıyor.  Kartsız işlem özelliğine kayı...

BP Club’da kartsız işlem dönemi başlıyor, üstelik BP Club üyelerine kazandırdıkça kazandırıyor. 


Kartsız işlem özelliğine kayıt olan müşteriler, 1 Haziran – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında anlaşmalı BP istasyonlarında her 400 TL’lik akaryakıt veya otogaz alımına 20 TL, toplamda 60 TL’ye varan puan kazanıyor. 

Türkiye’de 700’ü aşkın istasyonuyla hizmet veren BP, müşterilerine BP Club kapsamında avantajlar sunmaya devam ediyor. 

Bundan böyle BP Club müşterileri, BP avantajlarından kart taşımadan da faydalanılabilecek, sadece cep telefonu numaralarını kullanarak puan kazanıp harcayabilecekler. 

Üstelik kartsız işlem kolaylığı Haziran itibarıyla avantajlı bir kampanya ile müşterilerle buluşuyor. 1 Haziran - 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan BP istasyonlarından toplamda 400 TL’lik akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan ve kartsız işleme kaydolmuş BP Club üyeleri, bir sonraki akaryakıt veya otogaz alışverişinde kullanmak üzere 20 TL değerinde BP Club puanı kazanıyor. 

Toplamda üç kez faydalanılabilecek kampanya ile BP Club kart üyeleri toplamda 60 TL’ye varan puan kazanabilecek. 

Kampanyadan faydalanmak için tek yapılması gereken, KAYIT yazıp aralarında boşluk bırakarak AD, SOYAD ve PLAKA bilgilerini 2802’ye SMS ile göndererek kartsız işlem özelliğine ve kampanyaya kayıt olmak. 

BP Club üyesi olmayan müşteriler de bu kayıt işlemi sayesinde hem BP Club üyeliklerini aktifleştirmiş hem de kartsız işlem kampanyasına kaydolmuş olacak. 

Kampanya puan kazandırmanın yanı sıra BP Club üyelerine alışverişlerinde GSM numaraları ile BP Club işlemi yapma kolaylığı da sunacak. Kampanyayla ilgili detaylı bilgi ve BP Club üyesi istasyonların listesine www.bp.com.tr ve www.bpclubcard.com adreslerinden ulaşılabiliyor.

Hiç yorum yok