Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Seat yüzde 20 indirim fırsatı

SEAT, kampanyaya katılanYetkili Servislerinde,ZUBİZU üyesi 2 yaş üstü araç sahiplerine özel servis işlemlerindeyüzde 20 indirim uyguluyor. ...

SEAT, kampanyaya katılanYetkili Servislerinde,ZUBİZU üyesi 2 yaş üstü araç sahiplerine özel servis işlemlerindeyüzde 20 indirim uyguluyor. Ayrıca bu indirime ek, tüm servis müşterilerine 2 yaş kriterinden bağımsız olarak 250 TL ve üzerinde yaptıkları harcamalarda Bonus’aözel 6 taksit fırsatı sunuyor. 

SEAT, ZUBİZU uygulamasına yönelik başlattığı servis kampanyası ile 1 Mart tarihinden 30 Haziran tarihine kadar kampanyaya katılan SEAT Yetkili Servislerinde2 yaş üstü SEAT sahiplerine özel,servis işlemlerinde indirim uyguluyor. 

Kampanya kapsamında periyodik bakım,yedek parça, işçilik ve madeni yağda liste fiyatı üzerinden yüzde 20 oranında tavsiye edilen indirim sağlanıyor. SEAT’ın araç sahiplerine sunduğu fırsatlar bununla da bitmiyor. 

1 Mart tarihinden 31 Mayıs tarihine kadar kampanyaya katılan SEAT Yetkili Servislerine gelen tüm SEAT severler 250 TL ve üzerinde yaptıkları harcamalarda Bonus’a özel 6 taksit fırsatından yararlanabiliyor. 

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye kampanyaya katılan SEAT Yetkili Servislerinden ve seat internet sitesinden ulaşılabiliyor.Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır.

Hiç yorum yok