Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Peugeot servislerinde %30 inidirim fırsatı

Peugeot’da, tüm modellerde geçerli Fiks Menü Paketleri avantajlı fiyatlar ile Peugeot kullanıcılarına sunuluyor.  13 Nisan ve...

Peugeot’da, tüm modellerde geçerli Fiks Menü Paketleri avantajlı fiyatlar ile Peugeot kullanıcılarına sunuluyor. 13 Nisan ve 29 Haziran tarihleri arasında devam edecek olan Peugeot Bakım ve Onarım Kampanyası kapsamında Fiks Menü Paketlerinde %20 indirim ve Peugeot 3+Fiks Menü Paketlerinde %30 indirim sizleri bekliyor. 

Ayrıca bu kampanyaya ek olarak, Michelin veya Continental lastik alışverişlerinde 150 TL değerinde indirim kuponu tüm Peugeot kullanıcılarına sunuluyor. 

Peugeot’da, uzman ve eğitimli personel ile Peugeot marka araçların bakım ve onarım hizmetleri en iyi şekilde uygulanıyor. Peugeot’da kaliteli ve üstün servis hizmetlerinin yanı sıra ücretsiz teşhis ve fiyatlandırma yapılarak özel avantajlar da sunuluyor. 

13 Nisan – 29 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek Peugeot Bakım Kampanyasına dahil olan Peugeot Yetkili Satıcısına uğrayarak Peugeot Fiks Menülerde %20 indirimden veya Peugeot 3+ Fiks Menülerde %30 indirimden siz de faydalanabilirsiniz. 


Bu avantajlara ek olarak kampanya süresi boyunca lastik alışverişlerinde 150 TL indirim kuponu kazanma fırsatı Peugeot kullanıcılarına sunuluyor. 

Bu kapsamda 4 adet Michelin veya Continental lastik alımında bir sonraki bakımda kullanılacak 150 TL indirim kuponu Peugeot kullanıcıları için çok cazip bir teklif olarak yer alıyor. 

Bu fırsatları kaçırmamak ve aracınızı ilk günkü keyfiyle sürmeye devam etmek için tüm Peugeot araç kullanıcılarını Peugeot Yetkili Satıcılarına davet ediyoruz.

Hiç yorum yok