Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Müşteri Deneyimini En Başarılı Yöneten otomotiv Markası oldu

Peugeot Türkiye, Sikayetvar.com tarafından düzenlenen ‘A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards 2019’ yarışmasındaki birinciliğin...

Peugeot Türkiye, Sikayetvar.com tarafından düzenlenen ‘A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards 2019’ yarışmasındaki birinciliğinin ardından, 2019 senesinin ilk çeyreğinde de ‘Müşteri Deneyimini En Başarılı Yöneten Marka’ oldu. 

Peugeot Türkiye, 2019 yılının ilk çeyrek sonuçlarına göre, Sikayetvar.com platformunun müşteri deneyim endeksinde aldığı 70,8 müşteri deneyim puanıyla en yakın rakibinin 14 puan önüne geçerek otomotiv B kategorisinde yine birinci sırada yer aldı. 

"Müşteri Deneyim Endeksi", Sikayetvar.com kullanıcılarına yapılan anketlerden elde edilen veriler doğrultusunda, "En İyi Müşteri Deneyimi Yaşatan Firmaları" belirlemeye yönelik bir araştırmadır. 

Başarı skoru her firmanın şikayet oranı, memnuniyet oranı, teşekkür oranı ve müşterilerin markada kalma isteklerine göre hesaplanıyor. 

Müşteri memnuniyetini tüm çalışmalarının merkezine koyan Peugeot Türkiye, müşterilerinden gelen geri bildirimleri etkin ve doğru yöneterek marka imajı, müşteri sadakati, tavsiye etme ve kalite algısını daha üst düzeylere çıkartmayı hedefliyor.

Hiç yorum yok