Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ford Otosan, omurilik felçlilerine umut olmak için sizi de Ford Team’de koşmaya çağırıyor

Bu yıl ‘Benim Elim Senin Elin’ diyerek siz de omurilik felçlilerine destek verin…  Sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteği ...

Bu yıl ‘Benim Elim Senin Elin’ diyerek siz de omurilik felçlilerine destek verin… 


Sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteği hız kesmeden sürdüren Ford Otosan, omurilik felcinin tedavisi için yapılan araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla global çapta düzenlenen Wings for Life World Run’ın Türkiye ayağının bu yıl da ana destekçisi olmaya devam ediyor. 


Geçtiğimiz yıl Türkiye’deki en kalabalık ekibi oluşturan Ford Team, bu yıl ‘Benim Elim Senin Elin’ kampanyasıyla dünyanın ‘en kalabalık koşu takımı’nı oluşturmayı ve daha fazla insana umut olmayı hedefliyor. 

Omurilik felcinin tedavisi için yapılan araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla dünyanın farklı noktasındaki 12 şehirde düzenlenen Wings for Life World Run’ın Türkiye ayağı,bu yıl 5 Mayıs Pazar günütüm dünya ile eş zamanlı olarak İzmir’de Ford Otosan’ın desteğiylegerçekleşiyor. 

Ford Team bu yıl “Benim Elim Senin Elin” mottosuyla koşuyor Dünyada ilk ve tek olan konsepti ile Wings for Life World Run’ın 4 yıldır ana sponsoru olan Ford Otosan, geçtiğimiz yıl Türkiye’deki en kalabalık, dünyadaki ise 3. büyük olma unvanını kazanmıştı. 

Ford Otosan bu yıl daha fazla bağış toplamak ve daha fazla insana umut olmak için“Benim Elim Senin Elin”kampanyasını hayata geçirdi. 

Böylece farkındalık oluşturmayı ve katılımcı sayısını arttırmayı amaçlayan Ford Team katılımcıları kampanya kapsamında #sennedenkoşuyorsunhastag’iyle“Benim Elim Senin Elin” yazan eldivenleriyle koşacak.

Binlerce insanın katılması beklenen Wings for Life World Run’ın Türkiye ayağında, Ford Team’e katılıp koşmak içinwww.ford.com.tr/wings-for-life adresinden kayıt olunabiliyor. Yücetürk “Bu yıl ‘Benim Elim Senin Elin’ diyerek daha fazla insana umut olacağız” 

Ford Otosan Pazarlama, Satış ve Satış Sonrasından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yücetürk, Wings for Life World Run’ı bu yıl #sennedenkoşuyorsun hashtagi ve ‘Benim Elim Senin Elin’ kampanyasıyla desteklemekten mutluluk duyduklarını belirterek, şunları söyledi:

“Ford Otosan olarak, hem kurumsal çalışmalarımız hem de çalışanlarımızın gönüllü katılımı ile eğitim, sağlık, kültür-sanat ve spor gibi birçok alanda çalışmalar yapmayı sürdürüyoruz.

4 yıldır ana destekçisi olduğumuz Wings for Life World Run’dabu yıl en kalabalık ve en fazla bağış toplayan takım olarak daha fazla insana umut olmak ve omurilik felci konusunda farkındalığı arttırmak çin ‘Benim Elim Senin Elin’ kampanyamızı başlattık. Omurilik felçlileri tekerlekli sandalyelerini kullanırken ellerinden güç alıyorlar. Bu sebeple de eldiven kullanıyorlar. 

Biz de Ford Team olarak onların yanında olduğumuzu göstermek için ‘Benim Elim Senin Elin’ yazan eldivenlerimizle koşacağız. Bu vesileyle omurilik felçlilerine destek olmak ve bu hareketin bir parçası olmak isteyen herkesi 5 Mayıs’ta Ford Team’le birlikte koşmaya davet ediyoruz” 

Sabit bir bitiş çizgisinin olmadığı Wings for Life World Run’da, yarışmacıları “Yakalama Aracı” yakalıyor ve Ford Kuga, son yarışmacıyı da geçtiğinde yarış sona eriyor. 

Küresel Yarış Kontrolü teknolojisi yardımıyla bütün sürücülerin tam olarak aynı anda hızlanması sağlanırken, Ford Kuga araçların yanından geçtiği her koşucu için yarış bitmiş oluyor.

Önündeki binlerce ismi daha uzağa koşma konusunda motive eden yakalama araçlarını geçtiğimiz yıllarda kullananlar arasında David Coulthard, Max Verstappen ve Carlos Sainz gibi ünlü pilotlar bulunuyor.

Hiç yorum yok