Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Akıllı Sürüşün Öncüsünden 0 Faizli Kredi Fırsatları

Japon otomotiv devi NISSAN, Nisan ayı sonuna kadar sürecek KDV ve ÖTV indirimlerini yüzde sıfır faizli finansman avantajıyla desteklemeye...

Japon otomotiv devi NISSAN, Nisan ayı sonuna kadar sürecek KDV ve ÖTV indirimlerini yüzde sıfır faizli finansman avantajıyla desteklemeye devam ediyor. 
NISSAN,Nisan ayı sonuna kadar devam edecek KDV ve ÖTV indirimlerini,sıfır faiz kampanyasıyla desteklemeye devam ediyor. 

QASHQAI, X-TRAIL, MICRA ve NAVARA modellerinde faiz oranını “yüzde sıfır” olarak belirleyen NISSAN, QASHQAI’de50 bin, X-TRAILve NAVARA’da60 bin, MICRA’daise 20 bin TL’ye varan kredi tutarları için 12 aya varan vade imkânı sunuyor. 

NISSAN’ın ikonik SUV modeli JUKE ise, hurda teşviki ile 99 bin 950 TL’den başlayan fiyatlarla ve Nisan ayı boyunca tüm versiyonlarda 20 bin TL için 12 ay yüzde 0,99 faiz oranı ile NISSAN Yetkili Satıcılarında yeni sahiplerini bekliyor. 


SUV lideri Qashqai’ler avantajlı fiyatlarıyla Nissan Yetkili Satıcılarında! SUV segmentinde elde ettiği %21 pazar payı ile 2018’de de liderliğini sürdüren NISSAN’dacam tavanlı QASHQAI’ler ise 139 bin 900 TL’den başlayan avantajlı fiyatları ve 50 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz oranlarıyla liderlik ruhu taşıyan yeni kullanıcılarını bekliyor.

SUV Konforu, gücü ve yüksek taşıma kapasitesiyle dikkat çeken NISSAN’ın ödüllü pick-up’ı NAVARA 4x2 TEKNA modeli 135 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla ve Nisan ayı boyunca 60 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz avantajı ile maceraseverler ve işini heyecanla yapanlarla buluşuyor. 

NISSAN'ın vazgeçilmez şehir otomobili otomatik vitesli MICRA’lar ise hurda teşvikli 76 bin 320 TL’den başlayan fiyatlarla ve 20 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faizle satışa sunuluyor.

Hiç yorum yok