Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yeni renault clio cenevre autoshowda tanıtılacak

Renault,markanın ikonik modeli Yeni Clio’nun dünya prömiyerini Cenevre Otomobi lFuarı’nda gerçekleştiriyor.  Yeni Renault Twi...

Renault,markanın ikonik modeli Yeni Clio’nun dünya prömiyerini Cenevre Otomobi lFuarı’nda gerçekleştiriyor. Yeni Renault Twingo, ilk kez günyüzüne çıkıyor.  Dacia iseyeni Ultimate özel serisini sergiliyor. Renault ve Dacia, 5-6 Mart 2019 tarihlerindeki uluslarası basın günlerinde yenilikleri ile Cenevre OtomobilFuarı’nda yerinialıyor.  

Yeni ClioV 

Renault, 15 milyon satışadedine ulaşan ikonik modeli Clio’nun beşincinesli olan Yeni Clio’yu tanıtıyor.İlki 1990 yılında lanse edilen Clio, satışa sunulmasından buyana Renault Grubu’nun dünyanın dört bir yanında en çok satılan modeli oldu.

Fransızların favori otomobili olmakla kalmayan model, 2013 yılından buyana Avrupa’da B segmentindeki liderliğini sürdürüyor. “Evrim ve Devrim” çifte ilkesi esasalınarak tasarlanan Yeni Clio, kuralları altüst ediyor: dıştasarım olgunlaştırılırken, içtasarım ise yeniden yaratıldı.

Daha keskin hatları ve daha iddialı ön kısmı, Yeni Clio’ya dinamizm ve modernizm kazandırırken, İç kısımda ise çarpıcı bir devrim göze çarpıyor. 

Tamamen yenilenen iç mekanda, kalite algısı ve sunulan teknolojiler açısından üst segmentten esinleniliyor. Kullanılant eknolojiler, kullanımı ve günlük hayatı kolaylaştırıyor. 

Yeni Clio, Renault tarafından geliştirilen E-Tech hibrit motorunu sunan ilk model olacak. Yeni Clio, otonom sürüşe öncülük edecek inovatif sürüş destek sistemlerinin kullanımının yaygınlaşmasında öncü olacak.  

Yeni Renault Twingo 

Yeni Twingo, eğlenceli ve atik duruşunu korurken daha rafine bir görünümle modernleşiyor. Dış ve iç mekanda yeni kişiselleştirme seçenekleri yeralırken, yeni Renault EASY CONNECT ekosistemisayesindeen son yeniliklerden yararlanıyor. 

Dacia’dan yeni Ultimate Limited Edition serisi 2018 yılını rekorla tamamlayan Dacia; Duster, Logan ve Stepway ailesine (Sandero, Logan MCV, Lodgy ve Dokker) yönelik, bazı ülkelerde*Techroad olarak da bilinen özel birserinin tanıtımını gerçekleştiriyor. 

Fusion Kırmızı ve Highland Gri, özel seriyle birlikte renk seçeneklerine ekleniyor.

Hiç yorum yok