Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

worldcard ile po da 25 TL Petrol Ofisi Puan

Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan Petrol Ofisi istasyonlarından 16 Şubat - 31 Mart 2019 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 12...

Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan Petrol Ofisi istasyonlarından 16 Şubat - 31 Mart 2019 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişi yapan müşteriler 25 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır. 

16 Şubat - 31 Mart 2019 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişi yapan müşterilerin World mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılması halinde, 30 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır. 

World mobile uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak ek Petrol Ofisi Puan 5 TL’dir. Her halukarda bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 30 TL Petrol Ofisi Puan kazanabilir. 

Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için PO yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. 

Kazanılan Petrol Ofisi Puan’lar world üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve otogaz (yakıt) alımında harcanabilecektir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Petrol Ofisi marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Petrol Ofisi Puan’lar 11 Nisan 2019 tarihinde yüklenecektir. 
Petrol Ofisi Puan’ların son kullanım tarihi 22 Nisan 2019 olup, kullanılmayan Petrol Ofisi Puan’lar 23 Nisan 2019 tarihinde geri alınacaktır. Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. 

Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 25 TL, World mobile uygulaması üzerinden katılmışsa en fazla 30 TL Petrol Ofisi Puan kazanabilir. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar,Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir. 

Kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır. World Business kartlar World mobile uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. 

World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 25 TL Petrol Ofisi Puan yansıtılacaktır.

Hiç yorum yok