Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Volkswagen Kasko hırsızlık ve pert hasarında aracın anahtar teslim fiyatını karşılıyor

Sompo Japan Sigorta, sunduğu avantajlı yeni ürünü“Volkswagen Kasko” ile yetkili servislerde sağladığı kapsamlı güvencenin yanı sıra hırsızl...

Sompo Japan Sigorta, sunduğu avantajlı yeni ürünü“Volkswagen Kasko” ile yetkili servislerde sağladığı kapsamlı güvencenin yanı sıra hırsızlık ve pert hasarında aracın anahtar teslim fiyatını karşılıyor. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ürünler sunmaya özen gösteren Sompo Japan Sigorta,avantajlı yeni ürünü “Volkswagen Kasko”yu müşterilerinin hizmetine sunarak araç sahiplerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. 

Sompo Japan Sigorta’nın sunduğu bu yeni ürün ile araçlar farklı risklere karşı korunurkenorijinal parça garantisi ilearaç koruma altına alınıyor. 

İlk 3 yıl hırsızlık ve pert hasarında da aracın anahtar teslim fiyatını karşılayan Sompo Japan Sigorta ayrıca Volkswagen Kasko poliçesine sahip müşterilerine servis süresince kendi araçlarına eş değer ikame araç hizmeti sunarak hayatlarına aynı konfor ile devam etmelerini sağlıyor. 

“Müşterilerimizi her koşulda güvence altına alıyoruz…” 
Volkswagen ve Sompo Japan Sigorta’nın ortaklaşa sunduğu Volkswagen Kasko ile iki önemli markanın işbirliğine gittiğini ve Sompo Japan Sigorta olarak hedeflerinin; müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürünler sunmaya devam etmek olduğunu belirten Sompo Japan Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özer Şimşek 
sözlerine şöyle devam etti: “Yetkili servisin sunduğu hizmetler kapsamında Volkswagen Kasko sahipleri kendilerini çok daha güvende hissedecek. 

Bu hizmetlerin yanı sıra Volkswagen Kasko’ya dahil ettiğimiz ek teminatlar ile aracın anahtar üstündeyken çalınmasını ve araç sahibinin kişisel eşyalarının çalınmasını da güvence altına alıyoruz”dedi.

Hiç yorum yok