Full Width CSS

Translate

Tosfed Yildizini Ariyor Projesine Başvurular Başladi

Türkiye’de otomobil sporlarının hak ettiği yere ulaşması için nitelikli çalışmalara imza atan Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED), hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de adından söz ettiriyor.Bu kapsamda Türk otomobil sporları tarihinde düzenlenen en büyük yetenek keşfetme projesiolan “TOSFED Yıldızını Arıyor” 2019 yılında üçüncü kez düzenleniyor. 

28 yaş altı ehliyeti olan vekendine güvenen genç sürücülere büyük bir imkan tanıyan projenin başvuruları 28 Mart 2019 tarihine kadar devam edecek... 

Türkiye’yi uluslararası arenada başarıyla temsil edecek genç yetenekleri bulup, onları her anlamda destekleme arzusuyla sosyal sorumluluk çalışmalarına imza atan TOSFED, Fiatve Petlas sponsorluğunda bu yıl üçüncü kez “TOSFED Yıldızını Arıyor” projesini gerçekleştiriyor. 

Global arenada Türkiye’yi başarıyla temsil eden Ayhancan Güven gibi gençler yetiştirmek ve 28 yaş altı ehliyeti olan genç sürücüleri caddeler yerine pistlerde yarışmaya teşvik eden proje kapsamında, yetenekli sporcular keşfedilirken aynı zamanda otomobil sporlarına da ilgili uyandırılacak. 

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen proje sayesinde 10 erkek ve 3 kadın sürücü4 yarıştan oluşan 2019 TOSFED Yıldızını Arıyor serisinde yarışacak. 

Egea Yarış otomobilleri ile hiçbir bedel ödemeden yarışma imkanı 
Proje kapsamında eğitimler ve final elemeleri sonunda belirlenecek 10 erkek 3 kadın sürücü özel olarak hazırlanmış Fiat Egea yarış otomobilleri ile hiçbir bedel ödemeden yarışma imkanı bulacak.
Projeye başvuracak adayların 28 yaşından küçük, ehliyet sahibi, en az ortaokul mezunu olması ve herhangi bir sağlık sorunun olmaması gerekiyor. 

Ayrıca adayların adli sicil kaydı bulunmaması da aranan kriterler arasında. Yeteneğine ve kendine inanan tüm gençlerin katılımına açık ve katılım sayısı 1000 kişi ile sınırlandırılan projeye 28 Mart 2019 tarihinekadar www.tosfedyildiziniariyor.com adresinden başvurulabiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar