Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Mitsubishi Motors 89.Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda 3 yeni model sergileyecek

Mitsubishi, dünyanın en önemli otomobil fuarlarından biri olan 89. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Engelberg Tourer modeli ile Yeni...

Mitsubishi, dünyanın en önemli otomobil fuarlarından biri olan 89. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Engelberg Tourer modeli ile Yeni ASX’nın dünya prömiyerini,Yeni L200’ün ise Avrupa Prömiyerini gerçekleştirecek. Ayrıca yakıt ve enerji tasarrufu sağlayanYeni “Dendo Drive House” sistemini tanıtacak. 

Mitsubishi Motors Corporation (MMC),5 - 17 Mart tarihleri arasında düzenlenecek 89. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarında şirketin global sloganı “Drive YourAmbition” ile yer alacak. 

MITSUBISHI ENGELBERG TOURER ve Yeni kompakt SUV ASX, fuarda ilk kez dünya sahnesine çıkarken; yeni L200deAvrupa'da ilk defa sergilenecek.

MMC ayrıca yakıt ve enerji tasarrufunu destekleyen “DENDO DRIVE HOUSE (DDH)” adlı yeni hizmetini tanıtacak. 
 Dendo Drive Houseenerji ekosistemi, otomobil sahiplerinin araç ile ev arasında otomatik olarak enerji üretmesini, depolamasını ve paylaşmasını sağlıyor. 

Adını Japoncada elektrik anlamındaki “dendo”kelimesinden alan bu sistem, güneş panellerinin yanı sıra Araçtan Eve (V2H) teknolojisini kullanan çift yönlü bir şarj cihazı, bir ev tipi depolama bataryası ve Mitsubishi PHEV'den oluşuyor. 

MMC’nin Cenevre’de sergileyeceği modeller arasında MITSUBISHI ENGELBERG TOURER, yeni kompakt SUV ASXve Yeni L200 pick-up yer alıyor.  

Yeni L200 Pickup 

Art arda pek çok yeni nesil Mitsubishi pick-up’aimza atan “Engineered Beyond Tough” felsefesi doğrultusunda yaratılan yeni L200,üstün özellikli bir SportUtility Truck olarak geliştirildi. 

L200, MMC’nindinamik kalkan ön stilinin yeni bir neslini barındırankaslıbir tasarım, her arazide daha iyi performans sağlayan dört tekerden çekiş sistemi ve gelişmiş aktif güvenlik teknolojilerinin kullanılması gibi özelliklere sahip. 


Ticari kullanımdaki dayanıklılığı ve güvenilirliği ile tanınan L200,bireysel kullanım için dekonfor ve sürüş açısından birçok iyileştirme ile desteklendi. 

Yeni L200, güçlü ve kesintisiz bir şekilde hızlanırkendaha sessiz performans sunmak amacıyla 6 ileri otomatik veya manuel şanzıman seçeneği bulunan yeni geliştirilmiş 2.2 litre turbo dizel motora sahip. 

Egzoz gazından NOx emisyonlarını gidermek için AdBlue®* SCR sistemini kullanan motor, aynı zamanda EURO 6d-TEMP ile de uyumlu. 

DENDO DRIVE HOUSE (DDH) İklim değişikliğinin etkilerini azaltıyor 

Mitsubishi, 89. Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda“DENDO DRIVE HOUSE (DDH)” sistemini amaca uygun tasarlanmış bir vitrinde sergileyecek. 
Elektrik faturalarını ve yakıt maliyetlerini düşüren, acil durum güç kaynağı sağlayanve daha sürdürülebilir bir güç kaynağı oluşturan DDH sistemini;kolay anlaşılabilen bir formatla anlatacak.  

Mitsubishi Connect özelliğini deneyimleme fırsatı  

Fuarda gerçekleştirilecek bir başka teknoloji sunumunda ise ziyaretçilere Mitsubishi Connect özelliğini deneyimleme fırsatı verilecek.

Smartphone-link Görüntülü Ses (SDA) bilgi-eğlence sisteminin akıllı telefon ve diğer cihaz arayüzleri aracılığıyla bağlanarak güvenlik, bakım ve eğlence hizmetlerianlatılacak.

Hiç yorum yok