Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ford Trucks' tan çekici fırsat

Tüm Ford Trucks çekiciler, şimdi 250.000 TL krediye, 12 ay vade ve ‘0 faiz’ avantajıyla yetkili satıcılarda  Ford Otosan’ın ağ...

Tüm Ford Trucks çekiciler, şimdi 250.000 TL krediye, 12 ay vade ve ‘0 faiz’ avantajıyla yetkili satıcılarda Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, şubat ayında müşterilerine birbirinden avantajlı ve cazip teklifleri sunmaya devam ediyor. 

Şubat ayına özel tümçekici serisi araçlarında250.000 TL krediye,12 ay vade,%0 faizfırsatı sunan Ford Trucks’ın‘2019 Uluslararası Yılın Kamyonu (ITOY)’ ödüllü yeni çekicisi F-MAX de bu kampanya kapsamında müşterileri bekliyor. 

TruckMarket’tetüm Ford Trucks çekiciler 150 bin TL, 12 ay vade ve %0,99 faiz fırsatıyla! 


2. el ağır ticari araçta güven arayanların adresi 
TruckMarket ise satışa sunduğu her marka ve model 2. el kamyon ve çekici için uygun vade ve faiz oranlarıyla kişiye özel finansman çözümleri sunmaya devam ediyor. 
TruckMarket, şubat ayına özel kampanyası ile Ford Trucks güvencesine sahip* 2. El Ford Trucksçekicileri 150.000 TL kredi, 12 ay vade ve %0,99 faiz fırsatıyla müşterilerine sunuyor.

TruckMarket’te kredi başvurusu, kasko ve sigorta işlemleri için tek noktadan hizmet alınabiliyor. Ayrıca, müşterilere banka iş birlikleri ile düşük faizli kredilerden yararlanma fırsatı sunuluyor. 

*Kampanya sadece Truckmarketstoğunda bulunan Ford Trucks marka çekici araçları için geçerlidir, kullanım koşul ve detayları fordtrucks.com.tr’de yer almaktadır.

Hiç yorum yok