Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Audi satış sonrası hizmetlerde de teknoloji ile bir adım önde

Türkiye genelindeki yetkili servislerinde dijital hizmetleri sırasıyla hayata geçiren Doğuş Otomotiv Audi, servis kalitesi ve uygulamalarıy...

Türkiye genelindeki yetkili servislerinde dijital hizmetleri sırasıyla hayata geçiren Doğuş Otomotiv Audi, servis kalitesi ve uygulamalarıyla Audi Dünyası’nda örnek gösteriliyor Doğuş Otomotiv Audi, Yetkili Servisleri’nde uygulamaya aldığı dijital çalışmalar ve hizmetler ile Audi sahiplerinin kaliteli hizmeti kolay ve hızlı şekilde alması hedefliyor. 
  

Benimaudim.com, Audi’nin dijital hizmetleri için bir giriş kapısı olarak konumlanıyor. 


Benimaudim.com Audi kullanıcılarına online servis randevusu alma, servisteki araçlarının durumunu takip etme, fatura görüntüleme ve servis hizmetini kredi kartı ile online ödeme imkanı sunuyor.  

Akıllı kalem ve Self Reception uygulamaları 

Yetkili servislerde hayata geçirilen, “Akıllı kalem” uygulaması, yetkili servis hizmetlerindeki tüm süreçlerin dijital ortama anında aktarılmasına olanak sağlıyor. 

Ayrıca, yetkili servislerde bulunan “Self Reception” uygulaması da, havalimanlarındaki check in hizmetine benzer bir şekilde, araç sahiplerinin kendi iş emirlerini açmasına imkan veriyor. 

Audi Türkiye dijital servis hizmetlerinin de etkisiyle Audi Dünyası’nda satış sonrası hizmetler alanında örnek gösteriliyor.

Hiç yorum yok