Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Fibabanka ve Aytemiz Petrol kazandırıyor

Fibabanka ve Aytemiz Petrol iş birliği kapsamında; Fibabanka Bonus Kredi Kartlarına sahip olanlar, Aytemiz Petrol istasyonlarında ayrı günl...

Fibabanka ve Aytemiz Petrol iş birliği kapsamında; Fibabanka Bonus Kredi Kartlarına sahip olanlar, Aytemiz Petrol istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 125 TL ve üzeri harcamalarda 25 TL Bonus kazanıyor. Finansal teknolojilere yaptığı yatırımlarla, müşterilerine hızlı ve kolay çözümler sunan Fibabanka, Aytemiz Petrol ile 16 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacak bir iş birliğine imza attı. 

Kampanya kapsamında; Fibabanka Bonus Klasik, Gold, Platinum ve Business Kredi Kartı sahipleri, Bonus üyesi Aytemiz Petrol istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde yapacakları 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında 25 TL bonus kazanıyor. 

Kazanılan bonuslar ise 3 - 13 Ocak 2019 tarihleri arasında, Aytemiz Petrol istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli oluyor. 

Kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kredi kartıyla, Aytemiz Petrol istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden erişilebilir. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye fibabanka.com.tr adresi üzerinden ulaşılabilir.

Hiç yorum yok