Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yeni Renault Kadjar Tanıtıldı

Daha dinamik ve çekici çizgilere sahip Yeni Renault Kadjar’ın da Paris’te ilk gösterimi gerçekleştiriliyor.  yeni Kadjar’da konfor...

Daha dinamik ve çekici çizgilere sahip Yeni Renault Kadjar’ın da Paris’te ilk gösterimi gerçekleştiriliyor. 

yeni Kadjar’da konfor, kalite ve ergonomik tasarım ön planda Daha çekici ve konforlu tasarımı ile Yeni Kadjar Paris’te günyüzüne çıkıyor. C şeklindeki LED farlar Kadjar’ın yüksek teknolojik görünümüne katkı sağlıyor. 

Yeni tasarım özellikleri arasında; yeni krom geniş ızgara, gövde rengiyle aynı renk tamponlar geliyor. Yeni Kadjar’ın iç mekanında da önemli değişiklikler göze çarpıyor; 

-Yeni multimedya dokunmatik ekran daha yüksek parlaklığa ve hassasiyete sahip. 7 inç ekran R-LINK 2 sistemine sahip. 
-Yeni otomatik klima kontrol paneli daha modern ve ergonomik bir tasarıma sahip. 


-Yenilenen Kadjar’da sunulan yakıt verimliliği ve performansı artıran yeni nesil benzinli ve dizel motorlar sürüş keyfini daha da artırıyor. 1.3l TCe benzinli motor Yeni Renault Kadjar 2 güç seçeneğiyle birlikte sunuluyor (140 ve 160 bg). 

Bu yeni nesil motor, İttifak ve partneri Daimler tarafından birlikte geliştirildi. İki ortağının en üst kalite standartlarıyla sunulan motor, daha önceki Tce motora kıyasla daha geniş bir güç seçeneği, daha fazla tork (özellikle düşük motor hızlarında), daha az CO2 salımına sahip.

Yeni Renault Kadjar motor yelpazesi

Geliştirilmiş benzinli ve dizel motorları ile daha yüksek sürüş keyfi. 
- 1.3 TCe 140bg manuel, 140bg EDC, 160bg manuel, 160bg EDC 
- 1.5 Blue dCi 115bg manuel, 1.5 Blue dCi 115bg EDC, 1.7 Blue dCi 150bg manuel (2wd-4wd) “Blue dCi” adı verilen yeni nesil dizel motorların zararlı emisyon miktarlarını azaltan son teknoloji sistemleri de Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılıyor.
Yeni Kadjar, 1.5 Blue dCi 115 bg ve 1.7 Blue dCi 150 bg motorlarla sunulacak.

Hiç yorum yok