Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Civic için faizsiz kredi limiti yükseltildi

Honda, son aylarda model bazlı satışlarda 1’inciliği yakalayan Civic için Ekim ayı kampanyasında faizsiz kredi limitini yükseltti.  ...

Honda, son aylarda model bazlı satışlarda 1’inciliği yakalayan Civic için Ekim ayı kampanyasında faizsiz kredi limitini yükseltti. 

Standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımlar, performans ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan Honda Civic’e sahip olmak isteyenler için Ekim ayı sonuna kadar 50 bin TL kredi kullanımına 12 ay için yüzde 0 faiz; 70 bin TL kredi kullanımına ise 20 ay için yüzde 1,29 faiz imkânı sağlanıyor. 

Dizel otomatik seçeneğinin eklenmesi ile birlikte segmentinde açık ara fark yaratan Honda Civic Sedan ve Civic Hatchback modellerinde Ekim ayı kampanyası yenilendi. 

Honda Civic, C segmentinde LED far, deri döşeme, açılır tavan ve navigasyon gibi donanımları ile otomobil almayı düşünenler için ideal bir seçenek olma özelliği taşıyor. 
2018 yılının Ağustos ve Eylül aylarında en çok satılan model* olan Honda Civic için yenilenen Ekim kampanyası kapsamında, Sedan ya da Hatchback alımlarında 50 bin TL kredi kullanımına 12 ay vade ile yüzde 0 faiz; 70 bin TL kredi kullanımına ise 20 ay vade ile yüzde 1,29 faiz fırsatı sunuluyor. Honda Civic modelleri 115 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Hem ekonomi hem de performans anlamında tüm tüketicilerin beklentisini rahatlıkla karşılayan Civic’te benzinli, LPG’li, turbo ve dizel olmak üzere 4 farklı motor alternatifi bulunuyor.
Performansı, yakıt verimliliği, güvenliği, iç mekân kalitesi ve ferahlığı ile kompakt sınıfa yeni standartlar getiren Civic modellerine, Ekim ayı boyunca devam edecek avantaj kapsamında kolaylıkla sahip olunabiliyor.

Hiç yorum yok