Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CarrefourSA alışverişi OPET’te yakıt kazandırmaya devam ediyor

Akaryakıt dağıtım sektörünün güçlü akaryakıt markası OPET, Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA ile yaptığı işbir...

Akaryakıt dağıtım sektörünün güçlü akaryakıt markası OPET, Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA ile yaptığı işbirliği ile müşterilerine 20 TL’ye varan yakıt puan hediye ediyor. 

OPET, CarrefourSA ile hayata geçirdiği işbirliğiyle, müşterilerine avantaj sunan yeni bir kampanya başlattı.

30 Kasım tarihine kadar tüm CarrefourSA marketlerinde CarrefourSA Kart ile tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar; kampanyaya SMS ile dahil olduklarında 10 TL, OPET mobil uygulaması ise katılımında ek olarak 10 TL olmak üzere toplam 20 TL yakıt puan kazanıyor. 

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin “Carrefoursa - cep telefonu numarası - plaka - şifre” yazarak, 6738’e SMS ile göndermeleri yeterli oluyor. 
SMS katılımında kullanılacak şifreler, CARREFOURSA kasa fişlerinin altına basılı olarak veriliyor. SMS ile kampanyaya katılanların cep telefonlarına OPET tarafından 10 TL yakıt puan, ek olarak OPET mobil uygulaması ile 10 TL daha yakıt puan toplamda 20 TL yakıt puan yükleniyor 

Yakıt puanlar, kampanyaya dahil OPET istasyonlarında tek seferde yapılacak 175 TL ve üzeri benzin veya motorin alışverişlerinde geçerli olacak. Yakıt puanlar, 31 Aralık 2018 tarihine kadar kullanılabilecek.

Hiç yorum yok