Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

300 TL’lik alışverişe 25 TL’lik yakıt hediye

Türkiye’nin en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen ile Türkiye akaryakıt, madeni yağlar ve kimyasallar sektörünün önemli markası Petrol ...

Türkiye’nin en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen ile Türkiye akaryakıt, madeni yağlar ve kimyasallar sektörünün önemli markası Petrol Ofisi işbirliğiyle düzenlenen kampanya, tüketicilere harcarken kazandırıyor. 

Tekzen’de tek seferde 300 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, Petrol Ofisi’nden 25 TL değerinde yakıt puanı kazanıyor. Evlerini yenilemek ve güzelleştirmek isteyenler, 14 Ekim 2018 tarihine kadar Tekzen’den tek seferde yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişte, 25 TL değerinde Petrol Ofisi yakıt puanı kazanıyor. 

Kampanya Tekzen mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli olacak. Yakıt puanları, akaryakıt ve otogaz alımında kullanılabilecek. 

 “Kendin Yap” (DIY-Do It Yourself) sektörünü Türkiye’ye kazandıran Tekzen, 59 ilde 138 mağazasıyla evlerini güzelleştirmek isteyen tüketicilere ekonomik ve uygulanabilir çözümler sunmaya devam ediyor. 

>
Kaliteli ve uygun fiyat seçenekleri ile on binlerce ürünü müşterilerine sunan Tekzen’de tüketiciler, çocuk odalarından kullanışlı mutfaklara, pratik ev gereçlerinden modern banyolara, dekorasyondan boyaya, beyaz eşyadan hırdavata kadar geniş ürün seçenekleri ile aradıkları her şeyi bulabiliyor. 

Tekzen mağazalarını yılda yaklaşık 40 milyon tüketici ziyaret ediyor. Türkiye’nin akaryakıt, madeni yağlar ve kimyasallar sektörünün önemli markası Petrol Ofisi de yaygın 1.700’ü aşkın yakıt istasyonu ile Türkiye’nin her noktasına hizmet veriyor. 

Petrol Ofisi ayrıca, 1.400’ün üzerindeki köy pompasının yakıt tedarikinin yanı sıra, 9 akaryakıt terminali, 3 LPG terminali, 20 havaalanı ikmal ünitesi, 1 madeni yağ fabrikası ve yaklaşık 1 milyon m³ depolama kapasitesi ile Türkiye’de benzeri bulunmayan büyüklük ve çeşitlilikte güçlü bir alt yapıya sahip. 

Petrol Ofisi, bu güçlü alt yapısı ve POAIR, POMARINE, PO Madeni Yağlar markaları ile birlikte, Türkiye’ye her alanda katkılar sağlamaya devam ediyor. Türkiye’nin sektörlerinde önde gelen markalarından Tekzen ve Petrol Ofisi, düzenledikleri kampanya ile tüketicilere harcarken kazanma fırsatı sunuyor. 

Tekzen’den 300 TL ve üzeri alışverişe Petrol Ofisi’nden 25 TL’lik yakıt kazandıran kampanya katılmak için; www.petrolofisindekazan.com web adresi ziyaret edilerek, Adı-Soyadı, GSM, Plaka ve Tekzen’den verilen kampanya katılım kodunun girilmesi yeterli. 

25 TL’lik yakıt hediyesi, kampanyaya katılanların varsa Positive Card’ına, yoksa GSM numarasına aynı gün içinde yükleniyor.

Hiç yorum yok