Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TransAnatolia’da Mitsubishi L200 heyecanı

Mitsubishi Motors’un sponsorluğunda gerçekleştirilen ve dünyanın en iyi ralli raid yarışlarından biri olarak anılan TransAnatolia’nın 2. et...

Mitsubishi Motors’un sponsorluğunda gerçekleştirilen ve dünyanın en iyi ralli raid yarışlarından biri olarak anılan TransAnatolia’nın 2. etabı TransAnatolia Rally Raid İzmir, 4-11 Ağustos’ta yapılacak. 

19-22 Nisan’daki Rally Halikarnassos – Bodrum yarışının ardından yapılacak 2. Etapta Mitsubishi L200 4x4 Blizzard araç ile yarışacak ekip, pilot Alptekin Işıkalp ve co-pilot Hakan Uçucu’dan oluşuyor.

1973 doğumlu pilot Alptekin Işıkalp bugüne kadar ralli ve pist yarışlarında 100’ün üzerinde start, 6 kez sınıf birinciliği,3 kez markalar şampiyonluğu kazanmış deneyimli bir pilot. 1972 doğumlu co-pilot Uçucu ise rallilerde pilot ve co-pilot olarak 90’ın üzerinde starta sahip. 
 
Mitsubishi Motors’un yetmiş yıllık pick-up ve 4x4 teknolojisi ile tasarlanan ve en üst donanım seviyesine sahip olan Mitsubishi L200’ün Blizzard modeli, 181 PS 431 Nm torka sahip güçlü motoru ve 4 kademeli Super Select 4x4 sürüş sistemi ile öne çıkıyor. 


Pick-up’ın sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip olan Mitsubishi L200, RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi ve üstün süspansiyon sistemi sayesinde her türlü yol koşulunda rahatlıkla yol alıyor.

2010 yılında başlayan ve her yıl giderek gelişen TransAnatolia, farklı zorluk seviyeleriyle dolu eşsiz bir parkura sahip. İlgi çekici ve unutulmaz bir deneyim sunan TransAnatolia, Türkiye'nin güzelliklerini hayatın içinden, eşsiz kesitlerle göz önüne getirerek ülkenin tanıtımına da katkı sağlıyor.

Uluslararası bilinirliği günden güne artan TransAnatolia, sunduğu yüksek standartlarla uzun yarışlara hazırlanmayı hedefleyen üst düzey sporcuların beklentilerini karşılarken, amatörlerin yeteneklerini geliştirebilmelerine de imkân veriyor. Mitsubishi sponsorluğundaki Transanatolia’nın 3. Etabı Rally Antiphellos – Kaşise 1-4 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek.

Hiç yorum yok