Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Miles & Smiles kart sahiplerinin milleri Shell’de iki kat daha değerli

Türkiye’de kendi sektörlerinin iki lideri, Shell & Turcas ve Türk Hava Yolları iş birliklerinin 4. yılını müşterilerine sağladıkları fa...

Türkiye’de kendi sektörlerinin iki lideri, Shell & Turcas ve Türk Hava Yolları iş birliklerinin 4. yılını müşterilerine sağladıkları faydayı ikiye katlayarak kutluyor. 

Shell ClubSmart ve Miles & Smiles kartlarını eşleştirenler, Miles & Smiles üyelik statülerine göre 5 kata varan Smart Puan kazanacak. Ayrıca 31 Aralık 2018 tarihine kadar her 1000 mil, 15 TL yerine 30 TL değerinde Smart Puan’a denk olacak. 

Shell & Turcas ve Türk Hava Yolları, iş birliklerinin 4. yılında müşterilerine sağladıkları faydayı ikiye katlıyor. Shell ClubSmart ile Miles&Smiles kartlarını eşleştirenler 5 kata kadar Smart Puan kazanıyor. 

Ayrıca her 1000 mil, 30 TL değerinde Smart Puan’a denk olacak. Sektörlerinin lideri iki şirketin kampanyasından faydalanmak için öncelikle Shell ClubSmart ve Miles&Smiles kart sahiplerinin kartlarını eşleştirmeleri gerekiyor. 


Shell ClubSmart ve Miles & Smiles Yolcu Programı üyeleri SMS üzerinden KAYIT yazıp TK No/SHELL/Shell ClubSmart Kart No’yu 8490’a göndererek ya da www.turkishairlines.com internet sitesi üzerinden Miles & Smiles bölümüne giriş yaparak üyeliklerini eşleştirebilecek. 

Eşleştirme sonrasında, her iki programın ortak müşterileri, anlaşmalı Shell istayonlarından her akaryakıt ve otogaz alımlarında kart statülerine göre 5 kata kadar Smart Puan kazanabilecek. 

Ayrıca müşteriler dilediklerinde Miles & Smiles internet sitesinden Shell’de yakıta çevirmek istedikleri mil miktarını belirleyip, Shell kalitesi ile karada da yol alabilecekler. Kart sahiplerinin, 31 Aralık 2018 tarihine dek her 1000 mili, 30 TL değerinde Shell Club Smart Puan’a denk olacak.

Hiç yorum yok