Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Migros petrol ofisinde

Hazır akaryakıt almaya gelmişken ev alışverişinizi de yapın diye, 7/24 açık Migros'lar Petrol Ofisi istasyonlarında. Üstelik bire bir M...

Hazır akaryakıt almaya gelmişken ev alışverişinizi de yapın diye, 7/24 açık Migros'lar Petrol Ofisi istasyonlarında. Üstelik bire bir Migros fiyatlarıyla!

petrol ofisi,migros jet marketlerinin bulunduğu iller 

adana, ankara, antalya, aydın, balıkesir, bolu, bursa, denizli düzce, edirne erzurum, gaziantep, hatay, istanbul izmir, karabük, kayseri, kocaeli, manisa, mersin, muğla, sakarya, tokat, yalova, zonguldak

migrosjet marketlerinin bulunduğu istasyonların tamamına migrosjet ve petrol ofisi internet sitesinden ulalabilirsiniz.
MİGROS’TA SEPETİNİ, PETROL OFİSİ’NDE DEPONU DOLDUR! 

Kampanya, 27 Temmuz-23 Ağustos 2017 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. 

Tek seferde 2 adet 100 TL ve üzeri market alışverişi yapan kart sahipleri, 30 TL değerinde (3000) Positive puanı kampanya döneminde 1 kezkazanabilecektir. Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 29 Ağustos 2017’de alım yapılan karta yüklenecek ve 31 Aralık 2017 tarihine kadar kullanılabilecektir. 

Migros grup mağazalarından yapılan alışverişlerde harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, operatör TL yükleme ürünleri, kurban, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Kazanılan Positive puanlar sadece kampanyaya dahil (Positive Card üyesi) Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımında (yakıt) kullanılabilecektir.

Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Club veya Positive Card’ın hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında Positive Card ve Money Club başvuru formu genel şartları geçerlidir. . 

Kampanya ve kart kayıtlılık detayları için www.moneyclubkart.com veya www.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir, 444 10 44 Migros Çağrı Merkezi veya 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.​” 

*Kampanya kapsamında yalnızca Migros’ta tek seferde ve 2 kez 100 TL market alışverişine yalnızca Petrol Ofisi’nde geçerli 30 TL değerinde yakıt ödülü kazanılacaktır. Kazanılan puanlar Migros’ta kullanılmayacaktır.

Hiç yorum yok