Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Mitsubishi Eclipse Cross’ta 7.500 TL’ye varan takas indirimi

Temsa Motorlu Araçlar’ın, geçtiğimiz Nisan ayında Türkiye’de satışa sunduğu yeni Mitsubishi Eclipse Cross 7.500TL’ye varan takas indirimiyl...

Temsa Motorlu Araçlar’ın, geçtiğimiz Nisan ayında Türkiye’de satışa sunduğu yeni Mitsubishi Eclipse Cross 7.500TL’ye varan takas indirimiyle sahiplerini bekliyor! 

Mitsubishi Motors'un "SUV" modeli olarak piyasaya sürdüğü Eclipse Cross, dikkat çekici tasarımı,sürüş dinamikleri ve yenilikçi detayları ile Temmuz ayına özel sunduğu kampanyasıyla yolların tozunu attırıyor. 

1 – 31 Temmuz tarihleri arasında geçerli kampanyada araç kıstası olmadan her araç takasa kabul ediliyor. Anahtar teslim fiyatı üzerinden gerçekleşecek takas fırsatlarında, 7.500TL’lik indirim en üst paket olan Instyle modeli özelinde sunuluyor. 


Temmuz sonuna kadar geçerli olan kampanyayla Eclipse Cross şehrin sokaklarını saracak. 

Coupe tasarımı, keskin ve maskülen hatlarının yanı sıra, benzersiz bir sürüş deneyimi sunan Eclipse Cross, Mitsubishi Motors’un yeni dizayn felsefesinin startını verirken, içinde bulunduğu SUV segmentine yenilikçi özellikler getiriyor. 

Eclipse Cross, markanın 40 yıllık SUV uzmanlığı, 80 yıllık 4x4 geçmişi ve 30 yıllık All-Wheel-Control (S-AWC) teknolojisinden güç alıyor. Mitsubishi Motors, günümüzün ihtiyaçlarını göz önüne alarak Eclipse Cross’ta birçok yeni teknolojik çözümü bir arada sunuyor. 

Orta konsola yerleştirilen Apple Car Play uyumlu Smartphone Link Display Audio (SDA) sistemi ve touchpad kontrol mekanizması sayesinde sürücü, yoldan gözünü ayırmadan müzik sistemi ve akıllı telefon fonksiyonlarını kullanabiliyor.

Hiç yorum yok