Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Türkiye akü sektörünün lideri belli oldu

Mutlu Akü, İstanbul Sanayi Odası'nın İSO 500Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu ve BrandFinance'in Türkiye'nin EnDeğerli ...

Mutlu Akü, İstanbul Sanayi Odası'nın İSO 500Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu ve BrandFinance'in Türkiye'nin EnDeğerli Markaları sıralamalarında yükselişine devam etti ve akü sektöründe liderliğini sürdürdü. 

Mutlu Akü İSO 500 listesinde166.Sırada, Brand Finance'in Türkiye'nin En Değerli Markaları sıralamasında 66. sırada yer aldı. 

Mutlu Akü, İstanbul Sanayi Odası tarafından Türkiye'nin sanayi devlerinin açıklandığı İSO 500 listesinde 20 basamak birden yükseldi ve 166. sırada yer aldı. 1968 yılında ilk yayınlandığı tarihten İstanbul Sanayi Odası'nın yayınlamış oldugu Türkiye'nin En Büyük Sanayi kuruluşları listesinde yer alan Mutlu Akü, akü sektöründe liderliğini ve Türkiyenin en önemli sanayi kuruluşlarından biri olmayı sürdürdü. 


Türkiye'nin En Değerli Akü Markası Mutlu Akü Uluslararası bağımsız marka değerlendirme kurumu BrandFinance'in "Türkiye'nin en değerli 100 markası" sıralamasında Mutlu Akü, geçen yıla göre 5 basamak daha yükselerek 66'ıncı sırada yer aldı ve Türkiye enerji depolama sektörünün en değerli markası olmayı sürdürdü.

Hiç yorum yok