Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Petrol ofisinde Maximum Kart Öde–Geç İle yüzde 3 indirim

İş Bankası Maximum Kart ve Petrol Ofisi iş birliği ile İş Bankası temassız özellikli Maximum Kart’lar şimdi Öde – Geç ayrıcalıklı.  ...

İş Bankası Maximum Kart ve Petrol Ofisi iş birliği ile İş Bankası temassız özellikli Maximum Kart’lar şimdi Öde – Geç ayrıcalıklı. 

Üstelik İş Bankası temassız özellikli Maximum Kart’ları ile Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarındaki öde geç noktalarından yapılan tüm akaryakıt ve otogaz harcamaları, % 3 indirim kazandırıyor. 

Temassız özellikli Maximum Kartlar ile anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında Öde-Geç kullanarak akaryakıt ve otogaz alanlar, hem araçlarının başından ayrılmadan ödeme konforu yaşıyor, hem de %3 indirim fırsatından yararlanıyor. 


29 Mayıs 2018 tarihinden önce tahsis edilmiş temassız özellikli Maximum Kart’ların indirim avantajından yararlanması için; Petrol Ofisi istasyonunda İş Bankası’na ait temassız kart okuyuculu POS cihazlarında sadece bir kez aktivasyon işlemi yapılması yeterli. 

29 Mayıs 2018 tarihinden sonra üretilmiş olan tüm temassız özellikli Maximum Kart’lar ise herhangi bir işlem yapılmaksızın indirim uygulamasından yararlanabiliyor. Kampanyadan İş Bankası temassız özellikli Maximum, Maximiles ve Ek Kartlar dahiltüm bireysel kredi kartları faydalanabiliyor. 

Temassız özellikli Maximum Kart’ları ile gerçekleştirilecek bu uygulamada işlem başına azami limit ise 200 TL ile sınırlı. Yapılan her bir işlem sonrasında kart sahipleri, İş Bankası tarafından SMS ile bilgilendiriliyor. 

Maximum Mobil kullanıcıları da Öde-Geç uygulamasıyla yapacakları akaryakıt harcamalarında % 3 indirimfırsatından yararlanıyor. Ayrıntılı bilgi;maximum.com.tr’de ve petrolofisi.com.tr’de

Hiç yorum yok