Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Mercedes-Benz Türk’ten Haziran ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk, Haziran ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında %1,39 faizli kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçe...

Mercedes-Benz Türk, Haziran ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında %1,39 faizli kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. 

Ayrıca belirtilen kampanyalar kapsamında 1 yıllık kasko ve bakım paketi de müşteriye hediye ediliyor. 

Hafif ticari araçlar için hazırlanan özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak mümkün.  

Mercedes-Benz Otomobil Kampanyaları 
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Haziran ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet, E-Serisi Sedan, SLC ve GLA otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor. 
• Haziran ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 130.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %1,39 faiz oranı fırsatı sunuluyor. Bu kampanya kapsamında 1 yıllık kasko ve bakım paketi de müşteriye hediye ediliyor. 

• Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet ve SLC otomobil alımlarında için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 170.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %1,39 faiz oranından yararlanılabiliyor. 

1 yıllık kasko ve bakım paketinin de müşteriye hediye edileceği bu kampanya kapsamında ek olarak Garmin MAP PILOT Navigasyon Sistemi de hediye ediliyor. 

• Mercedes-Benz E-Serisi Sedan otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, %1,39 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor. Bu kampanya kapsamında müşteriler 1 yıllık kasko ve bakım paketi hediyesinden de faydalanabiliyor.  

Babalar Günü Kampanyası 
Babalar günü kapsamında yapılacak olan aktivitede babalara Mercedes-Benz Collection ürünü hediye ediliyor. Sosyal medyada #BenimYıldızımBabam ile babasını etiketleyip ona olan sevgisini yorum olarak paylaşan müşteriler, aktivite kapsamında belirlenmiş Mercedes-Benz Collection ürünlerinden birini kazanma şansı yakalıyor. 

Lastik Garantisi Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında satışa sunuluyor.  

AdvantagePlus 4. Yıl Uzatılmış Garanti Kampanyası 
2018 yılı boyunca iki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi ServicePlus Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. 

Müşteriler, AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.  

Ön Ödemeli Bakım Paketleri Kampanyası  
Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda %40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor. 

Ön Ödemeli Bakım Paketleri & Uzatılmış Garanti'de Me Adapter Hediye! Ön ödemeli bakım paketi veya uzatılmış garanti satın alan Mercedes-Benz müşterilerine yaklaşık 300 TL değerinde (KDV dâhil) olan Mercedes Me Adapter hediye ediliyor.  

Yaz Lastik Kampanyası 
Yaz geldi, avantajlı lastik yenileme dönemi başladı! Mercedes-Benz yetkili servislerinde Continental, Goodyear, Michelin otomobil lastikleri %20 indirimli, üstelik 4 adet lastik alan müşterilere Mercedes Me Adapter hediye ediliyor. Ayrıca tüm lastikler dış etkenli hazarlara karşı 24 aya kadar garantili!  

Bahar Bakım Kampanyası 
Otomobilinizin periyodik bakımlarında müşteriler, Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları’nı tercih ederek, çekilişle Mercedes-Benz B-Serisi kazanma şansını yakalıyor. 

Üstelik 5 yaş ve üstü Mercedes-Benz sahipleri %30’a varan yedek parça indiriminden de faydalanabiliyor ve müşterilere Mercedes Me Adapter hediye ediliyor. 

Gurbetçi Kampanyası 
18 Haziran 2018 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında, Türkiye'ye otomobili ile gelen Avrupa'da yaşayan TC vatandaşlarına, bakım ve onarım işlemlerini Türkiye'deki Mercedes-Benz yetkili servislerinde yapmaları durumunda yedek parça veya aksesuar indirimi gibi imkânlar sağlanıyor.  

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Kampanyaları 
Güvenilir sağlamlık, üstün yük taşıma kapasitesi, 4x4 çekiş sistemi, yüksek sürüş gücü, dışarıdan sert görünüşlü fakat bir o kadar konforlu Mercedes-Benz X-Class’a sahip olmak isteyen müşterilere, 2018 model yeni araç alımlarında 3.900 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor. 

2018 model Mercedes-Benz X-Class Progressive ve Pure model araçlarda, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanılabiliyor. 

Bu kampanya ile müşteriler, %1,29 sabit faiz oranı ve 569 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler; Far ve Yağmur Sensörü, Rüzgâr Savrulma Asistanı ve Şerit Takip Asistanı gibi standart güvenlik özelliklerine sahip Sprinter araçlar için 2018 modellerinde Haziran ayına özel 15.000 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor. 

2018 model Sprinter araç alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih eden müşterilere %1,39 sabit faizli kredi ile aylık 582 TL’den başlayan ödeme imkânı sunuluyor. 

2.El Hafif Ticari Araç Kampanyaları 
Mercedes-Benz Türk’ün 2.El hafif ticari araç markası Used1 altında Haziran ayında sunulan kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda % 1,59 sabit faizli kredi ve 609 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor. 

Yaz Lastik Kampanyası 30 Haziran 2018’e kadar Mercedes-Benz Türk yetkili servislerine gelen Mercedes-Benz hafif ticari araç sahipleri, 4 adet Bridgestone veya Lassa marka yaz lastiği alımında %20 indirim fırsatından faydalanabiliyorlar.  

Gittikçe Kazan Kampanyası 
1 Haziran – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Mercedes-Benz Türk yetkili servisleri, Mercedes-Benz hafif ticari araç sahipleri için, orijinal yedek parça güvencesiyle, tüm mekanik bakım ve onarım işlemlerinde %25’e varan indirim fırsatı sunuyor. 

Kampanyaya ek olarak 1 Mayıs 2019 tarihine kadar kullanabilecekleri 2 ilave indirim çeki de hediye ediliyor.

Hiç yorum yok