Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Kıa’dan Peter Pan’li Yeni Global Reklam Kampanyası

Peter Pan’in sevilen klasik hikayesine fütüristik bir yaklaşım getiren KIA, “Peter Returns”(Peter Geri Dönüyor) adlı yeni reklam filmini ta...

Peter Pan’in sevilen klasik hikayesine fütüristik bir yaklaşım getiren KIA, “Peter Returns”(Peter Geri Dönüyor) adlı yeni reklam filmini tanıttı. 

KIA’nın “Boundless for All” (Herkes için Sınırsız) vizyonunun bir parçasını oluşturan reklam kampanyası ile mobilitenin fırsatlarının sınırsız olduğuna ve herkesin teknolojik ilerlemeden faydalanmayı hak ettiğine vurgu yapılıyor. 

KIA’nındijital reklam kampanyası için çekilen “Peter Geri Dönüyor”adındaki üç dakikalık kısa film, klasik çocuk masalına yeniden hayat veriyor ve Peter Pan'in Kaptan Hook'la devam eden çatışmasını yenilikçi bir şekilde sunuyor.


Güvenilir arkadaşları Wendy ve Tinker Bell'in eşlik ettiği Peter, şimdiye kadar kötü korsan Hook'un bencilliği nedeniyle teknolojik ilerlemenin meyvelerinden yararlanamayan “Var Olmayan Ülke” sakinlerine, yeni teknolojiler getirme görevini üstleniyor.

“Herkes için Sınırsız” vizyonunun bir parçasını oluşturan reklam kampanyası ile KIA, mobilitenin fırsatlarının sınırsız olduğunu ve herkesin teknolojik ilerlemeden faydalanmayı hak ettiğini vurguluyor. Filmin kahramanları, Kaptan Hook’u yenebilmek için “KIA KED-12” konsept modelinin birçok otonom ve ileri teknoloji özelliklerinden yararlanıyor. 

“Akıllı Piksel Işığı”, “Otomatik Park Pilotu”, “Sese Odaklanma”, “Akıllı Ajan” ve daha birçok teknolojiyi sunan KIA ile kahramanlar, “Var Olmayan Ülke”ye herkesin yararlanabileceği teknolojik yenilikler getirmeyi başarıyor. 

Geleceğin önde gelen kitlesel mobilite sağlayıcılarından biri olma yolunda hızla ilerleyen KIA, “Akıllı Şehir” otonom araç testleriyle birlikte, 2021 yılından itibaren 4. seviye otonom sürüş teknolojisini piyasaya sunmayıplanlıyor. Ödüllü Fransız yönetmen Phillipe Andre’nin imzasını taşıyan “Peter Geri Dönüyor”, İspanya / Madrid’de 6 günde çekildi. 

200'den fazla oyuncu ve ekip üyesinin görev aldığı reklam filminde, 100'den fazla farklı sahne ve kostüm kullanıldı. “Var Olmayan Ülke”deki hayali yerlerin çizilmesi ve bilgisayar grafiğine dönüştürülmesi ise yaklaşık altı ay sürdü.

Hiç yorum yok