Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Renault Master Kısa Şasi Panelvan Türkiyede satışta

Renault, hafif ticari araç ürün yelpazesini zenginleştirmeye devam ediyor. Minibüs, kamyonet ve panelvanversiyonları bulunan Master modeli ...

Renault, hafif ticari araç ürün yelpazesini zenginleştirmeye devam ediyor. Minibüs, kamyonet ve panelvanversiyonları bulunan Master modeli için müşterilerine yeni bir seçenek daha sunuyor: 

Master kısa şasi panelvan. 8 ve 9 m3’lük alternatifleri olan kısa şasi Master Panelvan, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçebilme gibi önemli bir özelliğe sahip. 

Yeni 2.3 dCi 130 bg Euro 6 dizel motoru ilemaksimum 320 Nm tork üreten Master Panelvan, 7,7 ve 7,8 litre değerlerile düşük yakıt tüketimi sunuyor.


Master Panelvan, sağlamlığı ve işlevselliği yansıtan tasarımının yanı sıra ferah ve konforlu bir kabine sahip. Master Panelvan; ABS, Acil Fren Destek Sistemi (AFU), Elektronik Denge Sistemi (ESP), Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Römork Savrulma Önleyici, Extended Grip (Yol Tutuş Desteği), Sürücü Hava Yastığı, darbe emici yan koruma barları, ön ve arka disk frenler gibi önemli güvenlik donanımlarını standart olarak müşterilerinin beğenisine sunuyor. Diğer taraftan Master Panelvan standart sunulan zengin konfor donanım seçenekleri ile dikkat çekiyor. 

USB ve bluetooth bağlantılı radyo, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, elektrikli ön camlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit, yol bilgisayarı, 180° açılır kanatlı arka kapı, 16’’ kapaklı metal jantlar ve stepne gibi donanımları standart ekipmanlar arasında yer alıyor. 

Müşteriler ayrıca sis farı, hız sabitleyici, otomatik yanan far, yağmur sensörü, klima ve ön yolcu hava yastığı gibi opsiyonlar edinebiliyor. Kısa şasi Renault Master Panelvan, 103.100TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Hiç yorum yok