Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

kamil koçtan 4 taksitle bilet fırsatı

Bonus ile kamil koç bilet alımlarınızda 4 taksit fırsatı.Kampanya 21 mayıs – 22 Haziran 2018 tarihleri arasında www.kamilkoc.com.tr ve mobi...

Bonus ile kamil koç bilet alımlarınızda 4 taksit fırsatı.Kampanya 21 mayıs – 22 Haziran 2018 tarihleri arasında www.kamilkoc.com.tr ve mobil ödeme kanalları üzerinden yapılan 2 taksitli alışverişlerde geçerlidir.


Kampanya dahilinde 2 taksitli işlemlere +2 taksit eklenerek 4 taksit olarak yansıtılacaktır. 

Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, Garanti American Express, Denizbank Bonus, Şeker Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus American Express Business (Ticari ) ve Bonus Business kartlarla yapılan alışverişler dahildir. 


Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için " EVET KAMILKOC " yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. 

Gönderilen SMS'ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. 

Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil turktelekom için 0,615 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Hiç yorum yok