Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Toyota 23 Nisan Sürprizi

Toyota , her yıl olduğu gibi bayramlarında bu yıl da çocukları unutmadı.  21-23 Nisan tarihleri arasında Toyota plazalara gelen çocu...

Toyota, her yıl olduğu gibi bayramlarında bu yıl da çocukları unutmadı. 

21-23 Nisan tarihleri arasında Toyota plazalara gelen çocuklar, yüz boyama, resim çalışmaları ve farklı oyunlar oynayarak gönüllerince bir gün geçirerek bayramlarını kutlayacaklar. 

Toyota, çocuklara bu anlamlı günde çeşitli hediyeler de verecek. Toyota, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gelenekselleşen eğlenceli etkinliklerin yanında çocuklar için bir de sürpriz hazırladı. 


21-23 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek "Toyota Çoçuk Şenliği ve C-HR Hybrid Test Sürüş Günleri" kapsamında C-HR Hybrid ile test sürüşü yapan ve Toyota model bir araç ile fotoğraf çektirenler bu fotoğraflarını #Toyotada23Nisan hashtagi ile Instagram hesapları üzerinden paylaşarak ünlü youtuber Orkun Işıtmak ile tanışma şansını yakalayacaklar. 

 "Toyota Çoçuk Şenliği ve C-HR Hybrid Test Sürüş Günleri" ile tüm Türkiye’ye yayılmış Toyota plazalara gelecek çocuklar doyasıya eğlenirken, aileleri de C-HR Hybrid ile birlikte tüm Toyota’ları test etme imkanı bulacaklar.

Hiç yorum yok