Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Hyundai Pop-up Showroom Türkiye’yi Gezmeye Devam Ediyor

Hyundai, müşterileriyle bir araya gelmek ve keyifli anlar yaşatabilmek adına geliştirdiği pop-up showroom projesi ile ülkemizi gezmeye deva...

Hyundai, müşterileriyle bir araya gelmek ve keyifli anlar yaşatabilmek adına geliştirdiği pop-up showroom projesi ile ülkemizi gezmeye devam ediyor. 

Hyundai’nin yeni durağı ise İzmir oldu. İstanbul’dan başlayarak tüm Türkiye’yi gezecek olan Hyundai’nin yeni showroom projesi, yeni bir otomobil satın almak isteyen müşterilerine oldukça özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

 Sınıfının en beğenilen modelleriyle ülkemizi il il gezecek olan Hyundai, aileleri ile birlikte şehrin içindeki alışveriş merkezleri veya ulaşımı rahat bir konumda test etmek isteyen müşterilerine, aynı zamanda eğlenceli dakikalar da yaşatmış oluyor. 
Oldukça teknolojik ve ferah olan Hyundai pop-up showroom, 150m2’lik alanıyla yeni ürün gamını tanıtırken aynı zamanda marka hakkında da önemli deneyimler yaşatıyor. 

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Beğenilen modellerimizi pop-up showroom'un dinamik satış ve ürün yerleştirme ekibi ile ülkemizdeki tüm müşterilerimize yakından tanıtmış ve test ettirmiş oluyoruz. 

Çünkü klasik showroom mantığı yerine, insanların aileleriyle zaman geçirdiği yerleri tercih ederek onları zamandan tasarruf ettirmiş ve aynı zamanda otomobil satın almak isteyenlerin de gereksinimlerine uygun modellerimizi çok detaylı bir şekilde anlatmış oluyoruz. 

Ayrıca müşterilerimizin aileleri ile birlikte showroomuzda dinlenmeleri ve oyunlara dahil olmaları da bizim için çok anlamlı. Çünkü Hyundai ailesi olarak birinci hedefimiz “Otomotiv sektörünün en sevilen markası olmak” dedi. 

Hyundai, düzenlediği bu özel proje ile her şehirde 200’den fazla test sürüşü yaparken aynı zamanda binlerce ziyaretçiyi showroomunda ağırlamış oluyor. 

Ayrıca 15 Nisan’a kadar Hyundai pop-up showroomu ziyaret ederek test sürüşüne çıkanlarFIFA 2018 Dünya Kupası çekilişine katılma hakkı kazanacaklar.

Hiç yorum yok