Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Anadolu Sigorta Audi kasko ile aracınız Koruma Altında

Türkiye’nin öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta ,özel teminatlar içeren “Audi Kasko”ürünü ile Audi araç sahiplerine, anlaşmalı yetkili ser...

Türkiye’nin öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta,özel teminatlar içeren “Audi Kasko”ürünü ile Audi araç sahiplerine, anlaşmalı yetkili servis istasyonu seçeneğinden, 7 gün/24 saat hizmet veren asistans yardımlarına kadar çok sayıda ayrıcalıktan yararlanma olanağı sunuyor. 

Anadolu Sigorta, Audi tutkunlarına özel hazırladığı poliçe ile çok özel fırsatlar sunuyor. 

Audi marka araçlar için özel bir kasko olarak tasarlanan “Audi Kasko Sigortası”, model yılı sınırlaması olmaksızın, Anadolu Sigorta’nıngenişletilmiş kasko ürününün benzersiz avantajlarını veAudi araç sahiplerinin ihtiyaç duyduğubirçok sigorta teminatlarını içeriyor. 


Doğuş Otomotiv işbirliğiyle hayata geçirilen ürünle, dileyenler tüm hizmetlerini Audi’nin yetkili servislerinden alma ayrıcalığına da sahip oluyor. 

Hasar meydana gelmesi durumunda onarım, Audi yetkili servislerinde belli tutardaki hasara kadar ekspertiz olmaksızın yapılabiliyor. 

Öte yandan Audi yetkili servisleri hem acente hem de anlaşmalı servis olarak hizmet verdiği için, tüm işlemler tek merkezden yapılabiliyor. Her türlü hasar hizmeti Audi yetkili servisleri çatısı altında, yalnızca orijinal parçalar kullanılarak, konusunda uzman teknisyenler tarafından tam ve eksiksiz olarak sağlanıyor. 

Geniş teminatlarla riskinizi sıfırlayın Audi araç sahipleri Audi Kasko Sigortası’yla 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımından da faydalanabiliyor. 

Poliçe dönemi içerisinde bir adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden yapılırken, ek teminatlarla araç sahipleri araçlarını pek çok riskten koruyabiliyor. 

Araçta meydana gelecek küçük çaplı hasarlar için anlaşmalı Audi yetkili servislerinde geçerli olan mini onarım hizmeti sunan Audi Kasko Sigortası’nda, bu kapsamda verilen hizmetler,poliçe yenilenmesindehasarsızlık indirimi kademesini etkilemiyor. 

Ayrıca Anadolu Hizmet kapsamında kaza veya arıza durumunda araçların Audi yetkili servislerine çekilmesi sağlanırken, ikame araç teminatı veriliyor.İkame araç ihtiyacı, onarım süresince pert dahil yılda 2 kez, azami 15 güne kadar Audi marka araçlarla karşılanıyor. 

Hatalı akaryakıt dolumu teminatı ile dearacın yetkili akaryakıt servis istasyonlarından alım yaparken, hatalı yakıt verilmesi sonucunda maruz kalınabilecek mekanik zararlar ve masraflar teminat altına alınabiliyor. 

Bunların yanında Audi Kasko Sigortası’nda; anahtar kaybı, sınırsız ihtiyari mali mesuliyet teminatı gibi geniş teminatlar da bulunuyor. 

Audi Kasko Sigortası’nda Anadolu Sigorta’nın müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” veren tek sigorta şirketi olması.

Hiç yorum yok