Header Ads

Mercedes-Benz Kadınlar Günü Kampanyası

Mercedes-Benz Türk’ten Mart ayına özel fırsatlar Mercedes-Benz Türk, Mart ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında faizi %0,59’dan başlayan kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. 

Hafif ticari araçlar için hazırlanan özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak mümkün. 

19 Mart 2018 tarihine kadar Mercedes-Benz Türk yetkili servislerine gelen Mercedes-Benz ruhsat sahibi kadın müşterilere öncelikli randevu imkânı ile birlikte ücretsiz check-up ve Mercedes-Benz Collection ürünlerinde %20 indirim imkânı sunulurken; ayrıca Mercedes-Benz deri cüzdan hediye ediliyor.  


Lastik Garantisi Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında satışa sunuluyor. 

AdvantagePlus 4. Yıl Uzatılmış Garanti Kampanyası 2018 yılı boyunca iki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi ServicePlus Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. 

Müşteriler, AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.  

Ön Ödemeli Bakım Paketleri Kampanyası Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda %40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor. 

Kış Jant-Lastik Setlerinde İndirim Fırsatı 31 Mart 2018 tarihine kadar, Mercedes-Benz otomobillere mükemmel uyum sağlayan, çekici ve farklı tasarımlarıyla araçlara yepyeni bir görünüm kazandırmayı sağlayan orijinal kış jant-lastik setlerinde %50’ye varan indirim sağlanıyor.

 İlgili kampanyadan faydalanan müşterilere Mercedes-Benz marka şemsiye hediye edilirken, tüm lastikler için patlama, çivi girmesi, yırtılma ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti sunuluyor.  

Collection &Aksesuar Kış İndirim Kampanyası 31 Mart 2018 tarihine kadar, stoklarda sınırlı olan seçili Mercedes-Benz Collection yaşam tarzı ürünlerinde % 60’a varan indirimlerden faydalınabiliniyor. Ayrıca Mercedes-Benz C-Serisi’ne özel; orijinal araç aksesuarı olan bagaj üstü spoyler için %35 indirim avantajı sağlanıyor. 

Ön Ödemeli Bakım Paketleri &Uzatılmış Garanti'de Me Adapter Hediye! 
7 Mart – 15 Nisan 2018 tarihleri arasında, ön ödemeli bakım paketi veya uzatılmış garanti satın alan Mercedes-Benz müşterilerine yaklaşık 300 TL değerinde (KDV dâhil) olan Mercedes Me Adapter hediye ediliyor.  

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Kampanyaları Güvenilir sağlamlık, üstün yük taşıma kapasitesi, 4x4 çekiş sistemi, yüksek sürüş gücü, dışarıdan sert görünüşlü fakat bir o kadar konforlu Mercedes-Benz X-Class’a sahip olmak isteyen müşterilere, yeni araç alımlarında 6.500 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor. 

Mercedes-Benz X-Class Progressive ve Pure model araçlarda, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanılabiliyor. 

Bu kampanya ile müşteriler, %0,99 sabit faiz oranı ve 531 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar. 

Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı Vito, cazip kredi olanakları ile Mart ayında da müşterilerini bekliyor. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Mart ayında 2018 model Vito’ya özel hazırladığı kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımına özel 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında %1,19 sabit faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. 

Bu kampanya ile Mercedes-Benz Vito’ya 557 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olunabiliyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.