Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Kurumsal Kiralamada Yeni Dönem

Sektör dinamiklerini doğru tespit ederek müşterilerine operasyonel kiralama hizmeti sunan Borlease, kısa dönem kurumsal kiralamalara da ken...

Sektör dinamiklerini doğru tespit ederek müşterilerine operasyonel kiralama hizmeti sunan Borlease, kısa dönem kurumsal kiralamalara da kendi iştirakı olan Urban Fleet ile çözüm ortağı oluyor. 

Urban Fleet, firmalara ve bu firmaların çalışanlarına günlük ve aylık olmak üzere kısa dönem araç kiralamada her segment aracıyla toplam 3 şehirde hizmet veriyor. 

Uzun dönem araç kiralamada hizmet veren tamamen yerli sermayeli filo kiralama şirketi olan Borlease’in kısa dönem kurumsal araç kiralama markası Urban Fleet kurumsal kiralamalarda uzun dönem sözleşme taahhüdü vermeden uygun maliyetle müşteri ihtiyaçlarına yönelik olanaklar sunuyor. 

Üstelik şirketlerle yaptığı kurumsal anlaşma indirimlerini anlaşma yapılan şirketin çalışan personellerine de kullandırarak, fiyat avantajı sağlıyor. 


Filosunda her segmentte ve ihtiyaca yönelik araçlarıyla şimdilik İstanbul, İzmir Havalimanı ve Ankara’da hizmet veren, Urban Fleet; 1 günden 12 aya kadar olan sürelerde tüm güvenlik kontrolleri yapılmış yeni araçlar ile müşterilerinin araç taleplerini karşılıyor. 

 Şehrin tam ortasında, uzun süreli kontrat taahhüdü vermeden, uygun maliyetli, güvenilir, günlük, aylık ve şoförlü araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayan Urban Fleet; ekonomi, konfor, premium ve lüks olmak üzere 4 sınıfta operasyon yönetimi sağlıyor.

Hiç yorum yok