Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Audi’nin quattro için hazırladığı peri bacalı kayak videosu viral oldu

Audi ’nin quattro için hazırladığı “Ski The World” adlı videosu gösterime girdiği birkaç günde, sosyal medyada en çok izlenen videolar aras...

Audi’nin quattro için hazırladığı “Ski The World” adlı videosu gösterime girdiği birkaç günde, sosyal medyada en çok izlenen videolar arasına girdi. 

Videoda, dünyaca ünlü Fransız kayak şampiyonu Candide Thovex, Kapadokya’daki peri bacaları, Çin Seddi’nin merdivenleri, volkanik küller ve çöl kumları gibi 4 kıtada, karın bulunmadığı birçok ortamda kayak yapıyor 

Audi’nin, efsanevi dört tekerlekten çekiş sistemi quattro’nun her türlü yol koşulunda güvenlik ve performans sunduğuna dikkat çekmek için hazırladığı video, kısa zamanda internetin en çok izlenen ve beğenilen videoları arasına girdi. 

“Ski The World” adlı videoda, Fransız kayak şampiyonu Candide Thovex, Q7’nin zorlu zeminlerin üstesinden geldiğine vurgu yapmak için, 4 kıtada çimen, kum, su, orman, volkanik kül, taş ve toprak gibi zeminlerde kayak yapıyor. 


Audi Türkiye istedi, Kapadokya da dahil oldu 
Avrupa, Asya ve Amerika kıtalarında 10’dan fazla ülkede gerçekleştirilen çekimlerde video için özel olarak tasarlanan kayakları kullanan Thovex, zorlu koşullarda kayak yaparken, akrobatik hareketler sunmayı da unutmuyor. 

Audi Türkiye ekibinin yoğun çabasıyla, Türkiye'nin de çekimin gerçekleştirildiği ülkelerden biri olma hakkı kazanması neticesinde, 4 dakikalık videonun dörtte biri Kapadokya'da çekilen görüntülerden oluşuyor. 

Candide Thovex ve çekim ekibinin Türkiye'de bulunduğu süre zarfında tüm koordinasyonun yine Audi Türkiye ekibi tarafından gerçekleştirdiği bu bölümde, Fransız kayakçı Ürgüp ve Ihlara Vadisi'nde, peri bacalarının arasında ustalıkla kayak yapıyor. 

Kuzey Avrupa’nın yeşil tepelerinden, İzlanda’nın volkanik küllerine, çölden, Çin Seddi’ne, Güney Amerika’nın yağmur ormanlarından, Jamaika sahillerine uzanan Candide Thovex’in videosu yayına girdiği 22 Ocak’tan bu yana dünya genelinde, Facebook’ta 26 milyon, Youtube’da 1.6 milyondan daha fazla kez izlendi. 

Audi’nin satışa sunulduğu 44 ülkedeki yerel sosyal medya hesaplarından da paylaşılan video, Audi Türkiye’nin Facebook sayfasında da 1,2 milyondan fazla izleyiciye ulaştı. Videoyu izlemek için tıklayın


Hiç yorum yok