Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den Ocak ayına özel teklifler

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Ocak ayına özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve ki...

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Ocak ayına özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak mümkün.  

Mercedes-Benz Otomobil Kampanyaları 
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Ocak ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet, CLA, E-Serisi Sedan, GLA ve SLC otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor. 

• Ocak ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 130.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %0,99 faiz oranı fırsatı sunuluyor. 

• Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet ve SLC model otomobiller için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 170.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %0,99 faiz oranından yararlanılabiliyor. 
• Mercedes-Benz E 180, E 220, E 300 Sedan otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, %1,19 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den 2.El Otomobil Kampanyaları Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, müşterilerine 2.El otomobil alımında da Ocak ayına özel kampanyalar sunuyor. 

2.El C-Serisi Estate model otomobiller için 100.000 TL kredi tutarı, E-Serisi Coupé modellerinde ise 125.000 TL kredi ile %0,59 faiz oranı ve 24 aya kadar vade ile kişiye özel aylık ödeme seçenekleri sunuluyor.  

Lastik Garantisi  
Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’nden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında satışa sunuluyor. 

AdvantagePlus 4. Yıl Uzatılmış Garanti Kampanyası 2018 yılı boyunca iki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi ServicePlus Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. 

Müşteriler, AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor. 

Ön Ödemeli Bakım Paketleri Kampanyası Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’nde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda %40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor.  

Kış Lastik Kampanyası 
31 Ocak 2018 tarihine kadar, Michelin, Continental ve Pirelli marka otomobil kış lastiklerine, Mercedes-Benz Yetkili Servisleri’nden % 20 indirimle sahip olunabiliyor. 

Aynı tarihler arasında otomobilinize mükemmel uyum sağlayan Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setlerine %50’ye varan indirim sağlanıyor. 

İlgili lastik kampanyalarından en az birinden faydalanan müşterilere Mercedes-Benz marka şemsiye hediye edilirken, her iki kampanya kapsamında da tüm lastikler patlama, çivi girmesi, yırtılma ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti sunuluyor. 

5 Yaş ve Üstü Mercedes-Benz Otomobil Sahiplerine Kış Bakım Fırsatı 31 Ocak 2018 tarihine kadar 5 yaş ve üstü otomobillerin periyodik bakımlarında Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları’nın tercih edilmesi durumunda, %20’ye varan yedek parça indiriminden faydalanılabiliyor. 

Çeşitli ürünlerden oluşan kış bakım setine de %50 indirimle sahip olunabiliyor. İlgili kampanyadan yararlanan müşterilere Mercedes me Adapter hediye ediliyor.  

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Kampanyaları 
Güvenilir sağlamlık, üstün yük taşıma kapasitesi, 4x4 çekiş sistemi, yüksek sürüş gücü, dışarıdan sert görünüşlü fakat bir o kadar konforlu Mercedes-Benz X-Class’a sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko’yu tercih etmeleri durumunda 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabiliyor. 

Bu kampanya ile müşteriler, %1,29 sabit faiz oranı ve 569 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar. 

Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı Vito, cazip kredi olanakları ile Ocak ayında da müşterilerini bekliyor. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Ocak ayında 2017 model Vito’ya özel hazırladığı kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımına özel 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında %1,14 sabit faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. 

Bu kampanya ile Mercedes-Benz Vito’ya 550 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olunabiliyor. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler; Far ve Yağmur Sensörü, Rüzgâr Savrulma Asistanı ve Şerit Takip Asistanı gibi standart güvenlik özelliklerine sahip Sprinter araçlar için de Ocak ayında kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

2017 model Sprinter araç alımlarında % 1,14 faizli kredi ile aylık 550 TL’den başlayan ödeme imkânı sunuluyor. Detaylı bilgi için www.mbfh.com.tr sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir. 

2.El Hafif Ticari Araç Kampanyaları 
Mercedes-Benz Türk’ün 2.El hafif ticari araç markası Used1 altında Ocak ayında sunulan kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda % 1,14 faizli kredi ve 550 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor. 

Hafif Ticari Araçlar kasko yenileme fırsatı ile kışa hazırlık 31 Ocak 2018 tarihine kadar Mercedes-Benz Kasko ile aracını yetkili servis onarım güvencesiyle korumak isteyen müşterilere sunulan kampanya kapsamında kışlık mont hediye ediliyor.

Hiç yorum yok