Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Fiat Pratico ya yeni motor seçeneği eklendi

Fiat Professional’ın yetenekli kamyoneti Pratico, yeni motor seçeneğiyle 2018’e iddialı bir giriş yaptı.  Euro6 normlarını karşılay...

Fiat Professional’ın yetenekli kamyoneti Pratico, yeni motor seçeneğiyle 2018’e iddialı bir giriş yaptı. 

Euro6 normlarını karşılayan, yeni 1.6 litrelik turbo beslemeli dizel Multijet motor seçeneği, 120 HP güç ve 320 Nm tork değerleriyle Pratico’ya sınıfının en güçlü modeli unvanını kazandırıyor. 

100 km’de ortalama 5.1 litrelik yakıt tüketim değeriyle segmentinin en ekonomik aracı olma iddiasını koruyan Pratico, bir tona varan taşıma kapasitesi ve 61 bin 400 TL’den başlayan fiyatıyla ticaret erbaplarına sesleniyor. 


Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen Pratico, arkada kullanılan çift bağlantılı süspansiyon sistemi sayesinde binek otomobil konforunu da garanti ediyor.

ABS, EBD, sürücü ve yolcu ön hava yastığı, yokuş kalkış desteği, ESP, ASR, Bluetooth, USB ve AUX bağlantılı müzik sistemi, klima ve yol bilgisayarı gibi önemli güvenlik ve konfor donanımlarının sunulduğu Fiat Pratico, 61 bin 400 TL’den başlayan fiyatlar ve beş bin lira peşinat ile avantajlı kredi fırsatlarıyla satışa sunuluyor.kaynak:automagg

Hiç yorum yok