Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Doğuş Otomotiv’de Yeni Birim

Doğuş Otomotiv bünyesinde dijital dönüşüm odaklı süreç ve projelerin yönetim ve koordinasyonun sağlanması amacıyla Dijital Dönüşüm birimi k...

Doğuş Otomotiv bünyesinde dijital dönüşüm odaklı süreç ve projelerin yönetim ve koordinasyonun sağlanması amacıyla Dijital Dönüşüm birimi kuruldu 

Doğuş Otomotiv’de kurulan yeni birim kapsamında, “Stratejik Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü” görevini yürütmekte olan Koray Bebekoğlu, mevcut görevlerine ilaveten Dijital Dönüşüm Departmanı’na da yönetici olarak atandı. 

Sayın Bebekoğlu, “Dijital Dönüşüm ve Kurumsal İletişim Genel Müdürü- CDO (ChiefDigitalOfficer)” unvanı ile görevine devam edecek. 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden mezun olan Koray Bebekoğlu, lisansüstü eğitimini Bilkent Üniversitesi’nde tamamladı. 


1998 yılında Doğuş Grubu’na katılan Bebekoğlu, Doğuş Otomotiv’de Otomotiv’defarklı markalarda satış ve pazarlama yöneticiliği görevlerinin ardından, Doguş Oto’da planlama ve perakende yöneticiliği yaptı. 

2008 yılından bu yana müşteri deneyimi ve CRMdensorumlu Stratejik Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapan Koray Bebekoğlu, Ocak 2018 itibariyle Dijital Dönüşüm ve Kurumsal İletişim Departmanı Genel Müdürügörevini yürütmektedir.

Hiç yorum yok